Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na wiewiora


gutekcom

Rekomendowane odpowiedzi

Nick Oskarżającego: Gutekcom
Nick Oskarżonego: wiewiora
Powód Skargi: Nieoddanie pożyczonych przedmiotów + brak komunikacji
Data I Godzina Zdarzenia: 22.06.24 koło godziny 15
Opis całej sytuacji: Gracz wiewiora pisał czy ktoś pożyczy mu wędkę na godziny po dogadaniu się przekazałem przedmiot w postaci wędki, sygnalizatora i przynęty oraz napisałem na forum o pożyczce w odpowiednim dziale. Wieczorem tego samego dnia (22.06) gdy wszedłem ponownie na serwer ww. gracz nie był już online dlatego napisałem do niego na dc, jak wygląda sytuacja. Dostałem w odpowiedzi, że ma problemy z komputerem. Nie robiło mi to różnicy czy załatwimy to tamtego dnia czy kolejnego także zgodziłem się poczekać. Prosiłem także gracza aby napisał na forum o swojej sytuacji w założonym przeze mnie wątku w dziale pożyczki aby nie dostać kary za rozdawanie majątku. Niestety gracz aktualnie nie odpisuje na moje wiadomości przez co zmuszony jestem napisać na niego skargę.
Coś od siebie: Nie wiem czy gracz wiewiora ma zepsuty komputer osobiście nie jest dla mnie problemem czekać na moje przedmioty nawet dłuższy czas ale przez brak kontaktu z oskarżonym jestem zmuszony napisać tę skargę. Dowód w postaci urywku rozmowy dc - jest tutaj mniej więcej kontekst, wszystko jest w razie czego w logach.
Dowód! (Wymagane!):
image.png.c4cf139afd4f66fcf634e6b5884343d4.png

image.png.5e5d4b4148dba24097a94ec28d2b9ca6.png
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!): jest wyżej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...