Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ oraz MUTE] Filooo prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Luki553(MUTE) oraz oyakabeats(ZPJ)


Filooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam z tej strony Filooo prosiłbym o zdjęcie poszczególnych mi kar czyli Mute oraz ZPJ oraz chciałbym przeprosić za to że zawróciłem głowę a także za swoją głupotą Luki553 i oyakabeats z góry przepraszam obiecuje że drugi raz nie będzie to miało to miejsca. 

Z góry chciałbym przeprosić gracza któremu obraziłem jego kochaną mamusie gdybym mógł przeprosiłbym go oraz powiedział że to sie nigdy nie powtórzy leczy akcja przez którą dostałem muta stała sie na Spotted więc nie mam w jaki sposób to zrobić. (zrobiłem to ponieważ owy gracz obraził serwer z powodu małej ilości graczy gdy to nie ma znaczenia ponieważ serwer jest bardzo przyjemny do grania i bardzo dobrze zaprogramowany)

Jeżeli chodzi o ZPJ chciałbym przeprosić Policjanta któremu wjebałem w strefe Role Play lecz chciałem przejechać a nie miałem innego sposobu żeby rozwalić sobie pojazdu więc przejechałem pomiędzy pachołkami lecz przy wyjeżdżaniu moje koło sie zaklinowało przekazałem koledzy czy nie dałby rade policjant nas popchać i to nie miało na celu obrażenia jego RP które wykonywał a także nie miało go to obrazić lecz jeżeli miał zły dzień to z góry chciałbym go przeprosić i powiedzieć że bardzo dobrze wykonuje swoją robote w owej Frakcji jako zawodowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...