Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

• Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Propozycja na optymalizację serwera

jacob2137_

Rekomendowane odpowiedzi

UID: 22272

Dlaczego mamy ją wprowadzić: ponieważ gdy była dodana optymalizacja to by się lepiej grało

Dokładny opis propozycji: chodzi mi o to że np mogli byście naprawić te blipy np haty bo czasami się bugują i respią się w lewym gurnym i np jak ma się 30fps stałe to potem jak te blipy respią się w lewym górnym to ma się 12-15 fps i czasami niewidać niektórych żeczy np jak jest się w org to niewidzi się napisuw pod np finanse 

Co by wniosło to do rozgrywki: gracze chętniej by grali na serwie i by niemusieli jak się zbugują blipy To wychodzić z serwera żeby się odbugówały 

• Lubię to 1

W dniu 29.06.2024 o 13:45, d4rknight9075 napisał:

kup komputer a nie na mikrofali grasz odrazu wiecej FPS 😉 

Mordo tylko jak cos to ja mam kompa za 4k tylko ja mam 2 monitory i na inym mam np odpaloną iną grę a po 2 to ja tylko tu na serwie mam 30fps a na innych serwerach mam po 100fps przy odpalonej gierce na drugim monitorze

2 godziny temu, jacob2137_ napisał:

Mordo tylko jak cos to ja mam kompa za 4k tylko ja mam 2 monitory i na inym mam np odpaloną iną grę a po 2 to ja tylko tu na serwie mam 30fps a na innych serwerach mam po 100fps przy odpalonej gierce na drugim monitorze

bratku mam kompa jak narazie za 14-15k +/- a na starym kompie mialem stale 60 FPS i nie bylo takiego problemu XD