Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] szymeek prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kviatkovsky.


kapixonnn

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: szymeek

UID: 17462

Typ kary: BAN

Powód kary: Szkodnik, udostępnianie danych prywatnych, obraza administratora.

Nick członka administracji nadającego karę: Kviatkovsky

Data nadania kary: 03.03.2024

Data zakończenia kary: 27.11.2028

Wyjaśnienie: Otóż pewnego dnia, wchodząc na serwer wyskoczyło mi okno, z informacją że mam bana od jakże ulubionego przeze mnie administratora (LMV8). Kara została nadana kilka tygodni od zajścia co poskutkowało napisaniem skargi na administratora, w której za bardzo mnie poniosło i obrażając go nieumyślnie udostępniłem jego miejsce pracy oraz chyba wykształcenie, jakie posiada. Moje zachowanie wynikło z tego, że poniosłem konsekwencje wyzwisk w jego stronę na komunikatorze discord.

Coś od siebie: Liczę na zdjęcie kary z racji że to była jednorazowa akcja podczas wpływu emocji powinniście to zrozumieć bo każdy ma emocje. Czuję wyrzuty sumienia ponieważ chcę pograć z starą ekipą która za mną tęskni oraz prosi abym próbował z kolejną apelką. Chcemy wspólnie dalej grać jak wcześniej przed moim banem. Mogę obiecać, że akcja się nie powtórzy i zarazem dopowiedzieć, że nie wiem gdzie wyrządziłem szkodę dla serwera, dostając w powodzie szkodnika ale to nie jest temat do poruszania na tę chwilę. Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji, abym mógł jeszcze sobie pograć na serwerze w moim wolnym czasie. Mogę przyjąć na klatę jakąś karę w postaci mute na 30/60 dni BMA lub czegoś innego byle bym mógł dalej pogrywać sobie jak wcześniej. [Wklejam apelację za Szymka, ponieważ ma perma na forum a xtert powiedział żeby ktoś mu wstawił]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym dodać, że będziesz pod specjalnym nadzorem. Mam nadzieję, że od teraz twoje zachowanie na serwerze będzie wzorowe i sytuacja z paru miesięcy się NIGDY nie powtórzy, a jak tak się nie stanie i sytuacja się powtórzy - zostaniesz zbanowany na zawsze. Miej tego świadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...