Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] shixyz prośba o zjęcie kary, ukarany przez TytuZx


shi_1243_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: shixyz
UID: 8709
Typ kary: BAN
Powód kary: Skrajnie toksyczne zachowanie/ Ośmieszanie i niszczenie reputacji frakcji.
Nick członka administracji nadającego karę: TytuZx
Data nadania kary: 11.06.2024
Data zakończenia kary: 07.03.2027 
Wyjaśnienie: Dobra napiszę cała prawdę na temat tego brata tak to byłem ja tylko na drugim koncie zmienilem konto poniewaz kazdy mial do mnie problem szczegolnosci frakcja sapd ktorej nawet nic nie robilem na moim main koncie wiec weszlem na drugie konto dalem sobie klucze do aut i gralem tam wiekszosc osob nie wedzialo kim jestem wiekszosc tak i tyle po prostu myslalem ze jak kazdy ma do mnie problem to napisz ze koncze z mta itp i wejde na innym koncie na serwer i ludzie zapomna o sprawie zrobiłem tak ponieważ wiedziałem że wiele osób ma do mnie problem i nie mogłem już z tym wytrzymać więc napisałem że niby kończę z mta myślałem po prostu że jak zmienię konto to będzie to lepiej dla mnie i dla innych osób które miały do mnie problem niektóre osoby w to uwierzyli i zacząłem grać na nowym koncie bez żadnych wrogów i poczułem ulgę i udawałem że to nie ja żeby znów nie rozpoczynać konfliktów szczerze nie zdaje sobie jeszcze sprawy do czego moje działania doprowadziły nie dociera to do mnie że takie coś zrobiłem jest mi głupio że odrazu się nie przyznałem gdy pytałeś się o tego brata nie wiem dlaczego tak postąpiłem wtedy i się nie przyznałem odrazu tylko leciałem w głupa myślałem inaczej ale myślę że jak teraz cała frakcja sapd odeszła nie będzie więcej problemu z nimi powiem ci tak kiedyś ich tak prowokowałem jeździłem itp a nie zdawałem sobie sprawy z tego że komuś to może naprawdę przeszkadzać bo jeśli bym wiedział to bym tak nie robił ale gdy otrzymałem ostrzenie wtedy dało mi domyślenia żeby przestać to robić i przestałem to robić ja mogę wymienić wiele spraw między innymi przez tą akcję nękałem frakcje sapd przez parę dni ale już nie będę poruszał tych tematów i ja też sobie nie jestem winny ponieważ sam zaczynałem po każdym mnie złapaniu odrazu do tego sapd pisałem i zwykle mówiąc płakałem no i ich to denerwowało żeby nie było po całym tym zmieszaniu przeprosiłem frakcje sapd i przestałem ich prowokować jak dotychczas no mówiąc teraz szczerze nie widziałem i miałem po prostu wywalone w to nie myślałem o tym że komuś może to przeszkadzać narobiłem sobie masę wrogów a później zacząłem tego żałować moim zdaniem po ostrzeniu kviatkovskiego zmieniłem swoje zachowanie w jakimś stopniu odnośnie frakcji nie jeździłem za nimi celowo nie szukałem zaczepek nie przeszkadzałem im w żadnych akcjach rp nie podjeżdżałem do nich i coś dopowiadałem niemiłego gdy zabijałem ich na dm nawet słowem nie odezwałem się bo niektórzy to robią

Coś od siebie: Chciałbym przeprosić za wszystkie moje krzywe akcje oraz kłamstwa najpierw robiłem potem myślałem.
ID discord (w przypadku apelacji od bana na discordzie OutMTA):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...