Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN DC] Gloudy prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Xtert albo Blancii


gloudy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Gloudy
UID:  18117
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) BAN
Powód kary: Zwyzywanie zarządu.
Nick członka administracji nadającego kare: @blancii @xtert
Data nadania kary: 30.06.2024
Data zakończenia kary: Perm
Wyjaśnienie: Siemka, z góry chciałbym przeprosić blancii, jak i xterta za moje wcześniejsze zachowanie na discordzie outmta. Żałuję co zrobiłem i przyznaje się do winy, ale od kiedy dostałem wiadomość od wujka eddy'ego, czy nie chciałbym iść do SAPD, bo potrzebuje składu nie mogłem odmówić w SAPD od zawsze chciałem być i nie mogłem ominąć takiej okazji. Dlatego teraz apeluje. I jeszcze raz przepraszam za moje nieumyślne zachowanie wobec zarządu serwera.
Coś od siebie:  Jeszcze raz bardzo przepraszam cały zarząd jak i administrację. To już się nigdy nie powtórzy.
ID discord (w przypadku apelacji od bana na discordzie OutMTA): 1183838569916284979

 

PS: Dla sprostowania sprawy mogę dostać unbana, ale będę mieć muta na serwerze discord  przez np.: 20 dni.

Edytowane przez gloudy.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • gloudy. zmienił(a) tytuł na [BAN DC] Gloudy prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Xtert albo Blancii
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...