Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Klakson99 apelacja o nick RP podczas statusu RP


klakson99

Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: Klakson99
-UID: 19843
-Wiek RP: 23
-Wykształcenie: Średnie
- Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Salvador jest wysokiego wzrostu osobą lubiącą chodzić na siłownie i bawić się z psem. Salvador jest opalony dobrze zbudowany przyjazny i wyrozumiały.
- Życiorys postaci (Minimum 5 zdania rozbudowane): 
Salvador Moore był zawsze pełen determinacji i pasji do pomagania innym dlatego od najmłodszych lat marzył o karierze jako policjant. W czasie nauki w szkole średniej aktywnie uczestniczył w szkolnych programach profilaktycznych dotyczących przeciwdziałania przemocy i narkotyków. Po ukończeniu szkoły podstawowej zdecydował się na studia aby móc zdobyć odpowiednią wiedzę na temat pracy w służbach mundurowych. Zawsze podążał zasadami sprawiedliwości i uczciwości co sprawiło że jego determinacja w dążeniu do celu była niezachwiana. Po wielu ciężkich egzaminach testach sprawnościowych i psychologicznych udało mu się spełnić swoje marzenie i rozpoczął pracę w jednym z najlepszych oddziałów policji w kraju. Jego przykład pokazał że z determinacją i pracą można osiągnąć wszystko, o czym się marzy.
-Jaka jest twoja definicja RP: Role-play to forma interaktywnej zabawy w której uczestnicy wcielają się w określone postacie i wspólnie kreują historię oraz środowisko.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Salvador Moore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • blancii zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...