Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Gloudy prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Armix


gloudy.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Gloudy
UID:  18117
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) BAN
Powód kary:  Włamanie na radio serwerowe.
Nick członka administracji nadającego karę:  Armix
Data nadania kary: 30.06.2024
Data zakończenia kary: perm
Wyjaśnienie: Dobry wieczór, piszę apelację po raz kolejny. Chciałbym przeprosić za moje zachowanie na serwerze byłem nieświadomy tego, co robię i teraz bardzo tego żałuję przyznaje się do winy i po prostu brakuje mi słów do tego, co zrobiłem bardzo tego żałuję przepraszam i bardzo proszę o 2 szansę.
Coś od siebie: Bardzo przepraszam!
ID discord (w przypadku apelacji od bana na discordzie OutMTA): -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam @gloudy., warunkiem twojego powrotu jest napisanie 250 razy na kartce zdania "Przepraszam całą Administrację serwera OutMTA oraz jego Zarząd. To już nigdy się nie powtórzy, obiecuję."

Czy to napiszesz, czy nie, jest to tylko i wyłącznie twoja decyzja, jeżeli chcesz powrócić na serwer, to zrób to. Masz na to 48 godzin, pamiętaj, żeby każde zdanie numerować.

Po napisaniu prosił bym Cię o podesłanie screenów tutaj pod apelacją lub na pw discord armixls

Życzę Miłego Dnia 👋

Edytowane przez Armix
  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Armix napisał:

Witam @gloudy., warunkiem twojego powrotu jest napisanie 250 razy na kartce zdania "Przepraszam całą Administrację serwera OutMTA oraz jego Zarząd. To już nigdy się nie powtórzy, obiecuję."

Czy to napiszesz, czy nie, jest to tylko i wyłącznie twoja decyzja, jeżeli chcesz powrócić na serwer, to zrób to. Masz na to 48 godzin, pamiętaj, żeby każde zdanie numerować.

Po napisaniu prosił bym Cię o podesłanie screenów tutaj pod apelacją lub na pw discord armixls

Życzę Miłego Dnia 👋

:classic_wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Armix napisał:

Witam @gloudy., warunkiem twojego powrotu jest napisanie 250 razy na kartce zdania "Przepraszam całą Administrację serwera OutMTA oraz jego Zarząd. To już nigdy się nie powtórzy, obiecuję."

Czy to napiszesz, czy nie, jest to tylko i wyłącznie twoja decyzja, jeżeli chcesz powrócić na serwer, to zrób to. Masz na to 48 godzin, pamiętaj, żeby każde zdanie numerować.

Po napisaniu prosił bym Cię o podesłanie screenów tutaj pod apelacją lub na pw discord armixls

Życzę Miłego Dnia 

 

IMG_1881.jpeg

IMG_1882.jpeg

IMG_1883.jpeg

IMG_1886.jpeg

IMG_1887.jpeg

IMG_1893.jpeg

IMG_1889.jpeg

IMG_1890.jpeg

IMG_1888.jpeg

IMG_1894.jpeg

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...