Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Klekson69 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kviatkowski Pisze za niego bo mnie poprosił


adrix.__

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Klekson69 UID: 19661 Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) BAN Powód kary: obraza adm Nick członka administracji nadającego karę: @yukino Data nadania kary: 06.19.24 Data zakończenia kary: 2027 03.15 Wyjaśnienie: Chciałbym wyjaśnić okoliczności, które doprowadziły do mojego zachowania, i prosić o ponowne rozważenie kary, która została na mnie nałożona.Na początku chciałbym zaznaczyć, że moje działanie było spowodowane dużą presją i emocjami, które towarzyszyły mi w tamtym momencie. Otrzymałem mute za komentarz "sapd jest mierne i nie wjedzie na dm". Zostało to uznane za "poniżanie frakcji oraz osób na serwerze". Przyznaję, że wyrażenie to mogło być odebrane negatywnie, jednak nie miałem na celu obrażania nikogo personalnie ani szkodzenia wizerunkowi frakcji.Po otrzymaniu mute, byłem zdenerwowany, zwłaszcza że moje kolejne zgłoszenia były odrzucane. W przypływie emocji, niestety, napisałem kilka obraźliwych wiadomości do osoby, która podjęła decyzję o mute. Chciałbym jednak zaznaczyć, że moje słowa nie były zamierzone jako poważna obraza, a jedynie wyraz mojej frustracji. Jestem gotów ponieść konsekwencje za swoje czyny, ale uważam, że ban na 3 lata jest zbyt surową karą w porównaniu do popełnionego przewinienia. Coś od siebie: No mysle ze mi przyjmniecie apelacje XD ID discord (w przypadku apelacji od bana na discordzie OutMTA):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...