Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

zuwnindza Apelacja o zmianę nicku RP


Rekomendowane odpowiedzi

-Nick: minionekswirek2012
-UID: 4923
-Wiek RP: 29
-Wykształcenie: Po szkole średniej oraz studiach detektywistyki. 
- Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Dimitri Petrov to osoba średniego wzrostu, albowiem 187cm oraz w miarę dobrze zbudowanej posturze ciała. Ma niebieskie oczy oraz włosy ciemnego blondu, często ulizane w grzywkę do tyłu. Ubiera się skromnie, albowiem w tanich sklepach z odzieżą używaną, tak aby nie zwracać na siebie uwagi. Jego cechy charakteru oraz umiejętności to m.i.n: Umiejętność podejmowania szybkich i dobrych decyzji, Osoba o dużej dyscyplinie oraz temperamentności.
- Życiorys postaci (Minimum 5 zdania rozbudowane):  Dimitri Petrov dorastał w małym miasteczku - Wołczańsku, gdzie plotki szybko się rozchodziły. Jego matka, Sonia, była znana z licznych romansów, co przynosiło jej wiele wrogów. Dimitri często musiał bronić jej honoru w szkole, walcząc z rówieśnikami. Gdy miał siedemnaście lat, jego matka nagle zniknęła bez śladu. Policja uznała to za kolejne odejście w poszukiwaniu nowego życia, ale przedwczesny detektyw, uznał że jednak coś tutaj nie gra. Po ukończeniu studiów detektywistycznych, wrócił do rodzinnego miasta jako wykwalifikowany z licencją detektyw. Rozpoczął karierę, rozwiązując różne sprawy, ale jego prawdziwym celem było odkrycie prawdy o zniknięciu matki. Z każdym nowym przypadkiem zdobywał doświadczenie i kontakty, które miały mu pomóc w prywatnym śledztwie. Pewnego dnia trafił na trop starego kochanka Soni, który okazał się być zamieszany w przestępczość zorganizowaną. Dimitri dowiedział się, że jego matka odkryła nielegalne interesy tego mężczyzny i prawdopodobnie dlatego zniknęła. Po wielu miesiącach śledztwa, Dimitri w końcu odkrył, że Sonia została zamordowana, a jej ciało ukryto. Z ciężkim sercem, ale i poczuciem ulgi, Dimitri doprowadził do aresztowania winnych i mógł zamknąć ten rozdział swojego życia. Teraz, jako detektyw, czuł się spełniony, wiedząc, że udało mu się odnaleźć sprawiedliwość dla matki i samego siebie. Przez traumę związaną z odkryciem prawdy na temat jego matki, postanowił zostawić swoje poprzednie życie za sobą i przeprowadzić się do San Fierro w Stanach Zjednoczonych po lepszą jakość życia.
-Jaka jest twoja definicja RP: Roleplay to wymiana interakcji między daną liczbą osób odgrywających na ten moment jakąś rolę, wczuwając się przy tym w odgrywaną przez siebie postać.
-Nick RP (imie i nazwisko postaci): Dimitri Petrov

Edytowane przez zuwnindza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • blancii zablokował(a) ten temat
  • blancii odblokował(a) ten temat
  • blancii zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...