Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Klekson69 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kvitakovsky


_nefarius_.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Klekson69

UID: 19661

Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) BAN

Powód kary: obraza adm , szkodnik ( to nie jest prawda xD ) , toxic , reklama

Nick członka administracji nadającego karę: Kviatkowski


Data nadania kary: 06.19.24

Data zakończenia kary: 2027 03.15 Wyjaśnienie: Chciałbym wyjaśnić okoliczności, które doprowadziły do mojego zachowania, i prosić o ponowne rozważenie kary, która została na mnie nałożona.Na początku chciałbym zaznaczyć, że moje działanie było spowodowane dużą presją i emocjami, które towarzyszyły mi w tamtym momencie. Otrzymałem mute za komentarz "sapd jest mierne i nie wjedzie na dm". Zostało to uznane za "poniżanie frakcji oraz osób na serwerze". Przyznaję, że wyrażenie to mogło być odebrane negatywnie, jednak nie miałem na celu obrażania nikogo personalnie ani szkodzenia wizerunkowi frakcji.Po otrzymaniu mute, byłem zdenerwowany, zwłaszcza że moje kolejne zgłoszenia były odrzucane. W przypływie emocji, niestety, napisałem kilka obraźliwych wiadomości do osoby, która podjęła decyzję o mute. Chciałbym jednak zaznaczyć, że moje słowa nie były zamierzone jako poważna obraza, a jedynie wyraz mojej frustracji. Jestem gotów ponieść konsekwencje za swoje czyny, ale uważam, że ban na 3 lata jest zbyt surową karą w porównaniu do popełnionego przewinienia.

Coś od siebie: No mysle ze mi przyjmniecie apelacje zalezy mi pograc na serwie w te wakacje. Jest mi głupio ze takie cos zrobiłem ale byłem wkurzony i miałem zły dzień. Abyss i nelix tez dostali perma za takie cos i widzicie i dostali ub wiec mi tez sie nalezy 2 szansa. moge zrobić laurke albo cos innego

ID discord (w przypadku apelacji od bana na discordzie OutMTA): 1150468538721640579

Edytowane przez _nefarius_.
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otrzymasz OSTATNIĄ SZANSĘ - nie zmarnuj jej!

Chciałbym dodać, że będziesz pod nadzorem mam nadzieję, że od teraz twoje zachowanie na serwerze będzie wzorowe i sytuacja się nie powtórzy. Jak się to nie stanie i dalej twoje zachowanie będzie nieodpowiednie zostaniesz zbanowany permanentnie bez możliwości apelacji. 

Zgadasz się na odbanowanie w zamian muta na 30 dni BMA? 

Edytowane przez marianek1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...