Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM] <jakob> prośba o zdjęcie kary, ukarany przez <ARMIX>


.koko2137

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: jakob UID: 14615
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM): BAN 
Powód kary: cbk wobec gracz
Nick członka administracji nadającego karę: armix
Data nadania kary: 2024-11-07
Data zakończenia kary: 2024-18-07
Wyjaśnienie: witam dostałem bana za toksyczne zachowanie wobec opiekuna DM czyli armixa robiłem to dla tego że nic a nic nie ogarnia swojej posady opiekuna i nawet nie da sie z nim spokojnie porozmawiać albo o żadnym błędzie dokonanym nie poinformuje tylko jak nie miły człowiek odrazu kara i wiem że tak nie powinienem się zachowywać ale momentami zachowanie armixa to przeginka i wiem że moja też i przepraszam za to co zrobiłem czuję się z tym źle i obiecuje że nigdy więcej nie popełnie tych błędów jeżeli armix też się zmieni wobec graczy NA DM przepraszam armix za to co zrobiłem i sie poprawie i licze też na lekką poprawe z twojej strony po porostu jednym słowem mówiąc zluzuj gume haha pozdrawiam cie i cała admn 

Zrzut ekranu 2024-07-08 172653.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ban jest ode mnie - Z waszych rozmów zawsze są od Ciebie kłótnie + toksyczne zachowanie, zamiast poprosić o coś to było "Zrób teraz" "MASZ TO ZROBIĆ" "USUŃ TEGO MINUSA" itd.

Przeczekaj owy tydzień i przemyśl swoje zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...