Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Moderatora Armix


_nefarius_.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  Kaczkadan
Nick osoby oskarżonej: Armix
Powód napisania skargi: Tepnięcie na więzienie
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 14:00-15:27
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 18-07-2024
Opis sytuacji: ( Od razu mówię, że to nie jest taka skarga skarga tylko bardziej, żeby to wyjaśnić bo Armix nie odpisuje dc)   No to tak SAPD wjechało na "Strefę bezprawia" zakuli mi dwóch ziomków ja wbiłem i zabiłem każdego policjanta jeden z moich znaj "krewetek" został automatycznie odkuty bo policjant został zabity, krewetek uciekł z radiolki i tyle a Armix go tepnął na więzienie mimo, że raczej nie powinien. Dodam jeszcze, że całe SAPD zgineli i powinni wyjechać z DM a nie na BW aresztować graczy którzy leżą
Dowody: Jak już mówiłem to bardziej o wyjaśnienie chodzi (mam clipa jedynie jak zabiłem SAPD a z automatycznym odkuciem gracza powinniście mieć w logach)
Coś od siebie: Proszę o wyjaśnienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jako iż jestem oskarżony to się wypowiem.

Nie odpisywałem Ci, ponieważ nie wiedziałem że byłeś przy tej całej sytuacji.

A więc tak, opowiem moją wersje wydarzeń.

Członek Frakcji SAPD twierdził że Gracz krewetek coś zbugował (byli już pod więzieniem) więc tepnąłem go, jedyny błąd jaki zrobiłem to taki, że nie sprawdziłem gdzie gracz faktycznie się znajdował. Jeżeli chcesz coś jeszcze wiedzieć - napisz, postaram się wszystko wyjaśnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te nagranie wyjaśni całą sytuację i na nagraniu słychać jak gracz Krewetek mówi nam na discord że uciekł z radiowozu i jest w los santos obok stacji i apeluje o ukaranie tego sapda który powiedział nie prawdę nagranie jest lekko ucięte ze względu tego że padały tam nie miłe słowa w stronie nie których osob (wiem ze nie moge sie wypowiadac sorry) https://streamable.com/1tztk9

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...