Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Sluzzy_ prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Bartekfal (Potrzebny Guardian)


fisz3k

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Sluzzy_
UID: 10223
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM): BAN
Powód kary: oszustwo gracza // skarga na forum 
Nick członka administracji nadającego karę:  Bartekfal
Data nadania kary:  2023-08-02 18:29:45
Data zakończenia kary: 2026-04-27 18:29:45
Wyjaśnienie: Minął rok od tego gdy otrzymałem bana , zmieniłem się i chciałbym przeprosić całą administracje serwera OutMTA. Z tego co pamiętam to ban był za to że gracz pożyczył mi kwote pieniędzy chyba 100k której nie oddałem. ALE ważne jest to że nie miałem jak oddać tej kasy dlaczego: 1. Nie miałem już tego gracza w znajomych 2. Zapomniałem o tej sytuacji że mam mu oddać. Przepraszam za tą sytuacje. Jeżeli było to coś innego to również przepraszam 😞
Coś od siebie: Jak pisałem minął od tego rok a prawie wszyscy moi znajomi dalej grają na tym serwerze a ja nie moge grać i nie chce oszukiwać nikogo tylko to wyjaśnić w normalny sposób i nie będę teraz słodził ale ten serwer jest zajebisty i chce po prostu na nim grać. Prosiłbym o unbana z całego serduszka ❤️
ID discord (w przypadku apelacji od bana na discordzie OutMTA): 1003778612832501851

Edytowane przez i_like_have_control
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • fisz3k zmienił(a) tytuł na [BAN] Sluzzy_ prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Bartekfal (Potrzebny Guardian)
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...