Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na SpiochuGOD


_nefarius_.

Rekomendowane odpowiedzi

 

Nick Oskarżającego: Kaczkadan
Nick Oskarżonego: SpiochuGOD
Powód Skargi: Złamanie regulaminu serwera §1. 7. Omijanie mechanik serwerowych lub ich nadużywanie w celu uzyskania korzyści zarobkowej będzie surowo karane i niektóre rzeczy
Data I Godzina Zdarzenia: Wszystko jest na nagraniu
Opis całej sytuacji: Gracz SpiochuGOD wykorzystał mechanikę serwera w celu korzyści zarobkowej a więc tak wszystko zaczeło się od tego że mój kolega strzelał się z sapd zabił 5 i niestety 6 go zabił po tym FP podnieśli się nawazjem praktycznie wszysty mieli bw bo ja też zabiłem paru (ciągle się podnosili) i zabrali moich kolegów (shixyz) i (Krewetek) nie mogłem ich odbić ponieważ policjant trzymający shixyz oraz Krewetka mieli duszka po wstaniu z bw i byli nie śmiertelni moim zdaniem to jest wykorzystywanie mechaniki serwerowej w celu zarobkowej ponieważ bronie zostały nam zabrane bronie a kolega nic nie mogł zrobić aby temu zapobiec Krewetkowi udało się uciec ale niestety jak to sapd powiedzieli moderatorowi że niby krewetek coś zbugował byli pod wiezieniem i im uciekł prawda jest taka że się uwolnił się z tej akcji i uciekał na piechotę z ls w strone sf ale go sobie tepli pod wiezienie bo prościej jest powiedzieć że coś zbugował
Coś od siebie: Licze na ukaranie
Dowód! (Wymagane!):  Na nagraniu jest tam moment jak owy policjant idzie sobie z BW i zakutym gosciem

image.thumb.png.957ad1e65405b1e5c5bd31849c06670d.png
Dowód Poinformowania Gracza O Skardze! (Screen!):

 
Edytowane przez _nefarius_.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam 

chciałbym zaznaczyć, że nie miałem żadnych korzyści z schwytania ciebie więc ten punkt regulaminu jest zupełnie bez sensu.

Ja tylko wykonywałem to na co mi materiały SAPD pozwalają.

A jeśli chodzi o zbudowanego kolego co go moderator tepną to właśnie wideać  na nagraniu jak walisz do jednego zakutego w samochodzie to pewnie jeden z bojówkarzy zestrzelił kolegę z samochodu. 
ps. Kolega powinien dziękować bo gra dalej by mu pokazywała że jest w kajdankach a jak by wyszedł z gry to by go do paki dało na 150min.

Życzę miłego dnia. 
podpis: SpiochuGOD 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, spiochu napisał:

Witam 

chciałbym zaznaczyć, że nie miałem żadnych korzyści z schwytania ciebie więc ten punkt regulaminu jest zupełnie bez sensu.

Ja tylko wykonywałem to na co mi materiały SAPD pozwalają.

A jeśli chodzi o zbudowanego kolego co go moderator tepną to właśnie wideać  na nagraniu jak walisz do jednego zakutego w samochodzie to pewnie jeden z bojówkarzy zestrzelił kolegę z samochodu. 
ps. Kolega powinien dziękować bo gra dalej by mu pokazywała że jest w kajdankach a jak by wyszedł z gry to by go do paki dało na 150min.

Życzę miłego dnia. 
podpis: SpiochuGOD 😉

Odniosę się pierw do tego, że nie masz żadnych korzyści z schytania - No to tak, wykorzystaliście mechanikę serwera bo mieliście BW i zwineliście graczy do więzienia + zabraliście im bronie, które możecie nawet sprzedać. Ostatnio dwie osoby dostały bana za ten sam czyn ze specjalnie porwali chłopa tylko po to by zabrać mu broń czy tam itemy jakie ma (nawet nie zrobili to w celu zarobku) ale jednak i tak za to dostali bana i to jest praktycznie ten sam przykład a wy wykorzystaliście BW na schwytanie graczy i zabranie im broni + wsadzić ich do więzienia gadałem z administratorem o tej sprawie i powiedział mi "gdy SAPD zgineli powinni od razu po wstaniu opuścić teren DM w przeciągu tych 60sekund a wy tego nie zrobiliście tylko dalej sie strzelaliscie i graczy na BW braliście.

 

Teraz odniosę się do strzelania do ziomka w pojeździe, to nie jest nic w związku z tym, gracz nie został zabity aby został odkuty, dodam również gdy gracz jest zakuty przez owego policjanta i ten policjant zostanie zabity, gracz automatycznie zostaje odkuty, tera się ciekawisz skąd to wiem bo już mieliśmy takie akcje z poprzednimi FP, gdy siedziałem w radiowozie zakuty i moi znajomi chcieli mnie odbić zabili każdego policjanta i zostałem automatycznie odkuty i moglem normalnie wyjść z radiowozu i uciec.

A jeżeli już gadasz o strzelaniu, dodam również że na tym nagraniu jest moment jak FP strzela podczas BW, moge podać sekundy nawet i jak w zwolnionym tempie puścicie widać, że jeden z policjantów "gloudy" strzela podczas BW bo widać lekki szary dymek i leciutenki rozrzut gdy strzelał ( jak coś nie brońcie się, że skryptowo jest zrobione tak, że jak ma się BW to się strzelać nie da, tu wam racje przyznam ale to tylko jest tak na graczu, lecz SAPD może normalnie)

Edytowane przez _nefarius_.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, _nefarius_. napisał:

 

 

, dodam również gdy gracz jest zakuty przez owego policjanta i ten policjant zostanie zabity, gracz automatycznie zostaje odkuty, 

 

Na nagraniu widać jak zostajesz zabity 

 

A i jeszcze coś tym strzelaniu z BW ( podczas BW nawet się celować nie da poza frakcją SAPD)

 

Edytowane przez _nefarius_.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ci powtarzam nie mam żadnych korzyści że zabrałem ci broń, wszystkie zarekwirowane lecą do wujkaediego, nie dostaje żadnych pieniędzy za twoje bronie i za schwytanie ciebie.

I powtarzam punkt o który mnie posądziłeś również nie został złamany bo jak już powiedziałem nie mam korzyści z złapania ciebie.

A jeśli chodzi o kolegę to jak sam powiedziałeś kolega mógł wyjść jak byś zabił policjanta który go miał na kajdankach skoro nie mógł wyjść to jeden policjant ciągle stał na nogach.

A to że nie wyjechaliśmy to chciałbym zaznaczyć że musimy zabrać ze sobą wszystkich i wszystko a ty nawet nie dałeś nam się ogarnąć i odjechać tylko waliłeś po naszych i dlatego admin powiedział że źle zrobiliśmy bo nie znał całej sytuacji. 

postaw się też z naszej strony sojuszujecie się wszyscy kiedy policja wbija na dm chodzi wiecie że też łamiecie regulamin ale mniejsza z tym chodzi o to że wszyscy walicie i nawet nie dać cię się ogarnąć a potem problem jest wielki. 

Ja nie potrzebuje „BIFU przez internet” bo ja tylko sobie gram w grę komputerową i napewno gram tylko po to aby ci życie utrudnić. NAPEWNO PO TO TYLKO GRAM.


 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, spiochu napisał:

No to ci powtarzam nie mam żadnych korzyści że zabrałem ci broń, wszystkie zarekwirowane lecą do wujkaediego, nie dostaje żadnych pieniędzy za twoje bronie i za schwytanie ciebie.

I powtarzam punkt o który mnie posądziłeś również nie został złamany bo jak już powiedziałem nie mam korzyści z złapania ciebie.

A jeśli chodzi o kolegę to jak sam powiedziałeś kolega mógł wyjść jak byś zabił policjanta który go miał na kajdankach skoro nie mógł wyjść to jeden policjant ciągle stał na nogach.

A to że nie wyjechaliśmy to chciałbym zaznaczyć że musimy zabrać ze sobą wszystkich i wszystko a ty nawet nie dałeś nam się ogarnąć i odjechać tylko waliłeś po naszych i dlatego admin powiedział że źle zrobiliśmy bo nie znał całej sytuacji. 

postaw się też z naszej strony sojuszujecie się wszyscy kiedy policja wbija na dm chodzi wiecie że też łamiecie regulamin ale mniejsza z tym chodzi o to że wszyscy walicie i nawet nie dać cię się ogarnąć a potem problem jest wielki. 

Ja nie potrzebuje „BIFU przez internet” bo ja tylko sobie gram w grę komputerową i napewno gram tylko po to aby ci życie utrudnić. NAPEWNO PO TO TYLKO GRAM.


 

 

No ale wykorzystałeś to w celu zarobkowym nie musisz akurat na tym ty zarobić bo te bronie nigdzie nie idą ani nic tylko dla waszych korzyści i w kazdej chwili może ktoś to sprzedać i podzielić sie z wami np. (te bronie mogą nawet zostać sprzedane w przyszlosci i zarobicie na tym.

Co do trzeciego tematu co napisałeś "ja napisałem jeżeli zostanie policjant zabity co zakuł gracza to gracz zostaje automatycznie odkuty" nie muszą wszyscy zginąć ale wy stwierdziliście, że oszukacie administracje przy okazji ze gosciu cos zbugowal

Co do czwartego, nie dałem wam odjechać? strzelali do mnie ci co BW im minelo to musialem ich zabić wy normalnie mogliście sobie już wyjechać ale woleliście zostać i zwijać graczy mając BW

Co do piątego chciałbym zaznaczyć, że normalnie się zabijamy tylko najpierw zabijamy SAPD bo tutaj jest takie coś jak zabicie się 1 za 1 i wtedy SAPD może wziąć każdego do paki a tak to najpierw zabijemy was a potem bezpiecznie mozemy zabijać siebie

 

Ty nawet nie wiesz na czym polega sojusz na dm


 

Edytowane przez _nefarius_.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ci powtarzam jeszcze raz te bronie idą do spalenia w piecu, idą do zezłomowania na złomowisku, zostaną wystrzelone w kosmos, ujmuj jak to chcesz ale nie ma ich, znikają i nigdy ich na oczy 👀 nie zobaczysz.

I jeszcze raz powtarzam nie zobaczysz tych broni nigdy więcej. Nie mam żadnych korzyści z tego że je zabrałem.
+ żeby nie było to nawet nie dostaje kasy za wsadzenie cię do paki (mam tylko wypłatę godzinową na frakcji więc ten punkt jest zupełnie bez sensu bo żeby wykorzystać to na swoją korzyść musiałbym stać na afk XD)

Te twoje „trzecie”, „czwarte” itp to mnie nie interweniuje bo mnie oskarżasz tylko o to co napisałeś.

PS. Byłem na dm i wywalałem BDM jak widziałem że się sojuszujecie na policję, wasze zasady możecie sobie mieć ale regulamin dm mówi jasno, rozumiem że możesz nie rozumieć ale „nie wolno się sojuszować bez wypisania tego na dc przestępczych” i mnie to nie obchodzi że wy na dm macie jakieś swoje zasady bo ja i tak jestem zobowiązany dać karę w momencie naruszenia regulaminu. 

O co mnie jeszcze posądzisz? 
O to że gram w grę komputerową noł łej 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, spiochu napisał:

No to ci powtarzam jeszcze raz te bronie idą do spalenia w piecu, idą do zezłomowania na złomowisku, zostaną wystrzelone w kosmos, ujmuj jak to chcesz ale nie ma ich, znikają i nigdy ich na oczy 👀 nie zobaczysz.

I jeszcze raz powtarzam nie zobaczysz tych broni nigdy więcej. Nie mam żadnych korzyści z tego że je zabrałem.
+ żeby nie było to nawet nie dostaje kasy za wsadzenie cię do paki (mam tylko wypłatę godzinową na frakcji więc ten punkt jest zupełnie bez sensu bo żeby wykorzystać to na swoją korzyść musiałbym stać na afk XD)

Te twoje „trzecie”, „czwarte” itp to mnie nie interweniuje bo mnie oskarżasz tylko o to co napisałeś.

PS. Byłem na dm i wywalałem BDM jak widziałem że się sojuszujecie na policję, wasze zasady możecie sobie mieć ale regulamin dm mówi jasno, rozumiem że możesz nie rozumieć ale „nie wolno się sojuszować bez wypisania tego na dc przestępczych” i mnie to nie obchodzi że wy na dm macie jakieś swoje zasady bo ja i tak jestem zobowiązany dać karę w momencie naruszenia regulaminu. 

O co mnie jeszcze posądzisz? 
O to że gram w grę komputerową noł łej 😅

Weź przestań już gadać te twoje kocopoly bo już nawet nie wiesz co zabardzo odpisywać i te zdania nie mają już sensu dodam tylko że najpierw się do informuj co to jest sojusz na dm, byłeś opiekunem dm to powinieneś wiedzieć ale jak widać nie wiesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko śmieszne jest to że piszesz teraz że bronie są usuwane itp tylko bardziej bawi mnie to że jak zabijamy was to niektórzy mają nasze bronie sprzed pół tygodnia jak i nawet nie całego tygodnia więc to co ty piszesz nie ma sensu

Edytowane przez _nefarius_.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykorzystujecie mechanikę serwera po to by zabrać bronie i ciul wie co się z nimi dzieje potem "bo napewno ich nie niszczycie  bo ostatnio wiozłem jednego z waszej frakcji (nie był to wujekeddy) i mówił mi że potrzebuje kolejnych gratów żeby odłożyć bronie z lotów po dm" więc to co ty piszesz nie ma jakiegokolwiek sensu 

 

A te BDM możesz sobie nam po wystawiać zobaczymy kto będzie miał rację 

Edytowane przez _nefarius_.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to ci jeszcze raz powtarzam nie mam tych broni jeśli ktoś faktycznie je miał to nie odłożył tych broni do bagaja 

Rozumiem że możesz nie wiedzieć ale ci powiem żebyś nie żył w nie wiedzy bo nigdy w SAPD nie byłeś… bronie oddajemy co niedziele i to cała wielka tajemnica WOW…

ty jesteś tam od jakiegoś czasu a ja już od 2 lat i zasady były zawsze takie same, tera ty przychodzisz i swoję zasady jakieś dajesz 😅

a i opiekunem nigdy nie byłem i nie muszę być żeby czytać ze zrozumieniem regulamin a ja tu nie widzę żadnego punktu że „wyjątkiem od nie sojuszowania się jest gdy walczymy z policją” nie ma nic takiego a jak jest to mi go wyślij że jest taki wyjątek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, spiochu napisał:

Dobra to ci jeszcze raz powtarzam nie mam tych broni jeśli ktoś faktycznie je miał to nie odłożył tych broni do bagaja 

Rozumiem że możesz nie wiedzieć ale ci powiem żebyś nie żył w nie wiedzy bo nigdy w SAPD nie byłeś… bronie oddajemy co niedziele i to cała wielka tajemnica WOW…

ty jesteś tam od jakiegoś czasu a ja już od 2 lat i zasady były zawsze takie same, tera ty przychodzisz i swoję zasady jakieś dajesz 😅

a i opiekunem nigdy nie byłem i nie muszę być żeby czytać ze zrozumieniem regulamin a ja tu nie widzę żadnego punktu że „wyjątkiem od nie sojuszowania się jest gdy walczymy z policją” nie ma nic takiego a jak jest to mi go wyślij że jest taki wyjątek. 

Dobra weź gościu wymyślasz jakieś farmazony z tym oddawaniem broni XDDD

Ja swoje zasady daje? chłopie ty nawet nie wiesz co to sojuszowanie się pomiędzy organizacjami przestępczymi i się wypowiadasz coś tam

No to jak nie byłeś opiekunem to po co masz napisane, że byłeś XD

Śmieszy mnie to jak piszesz, że bronie są oddawane WujkowiEddy i potem niszczone jakby nie mogły od razu zostać XDD to co ty piszesz to się wogóle nie klei kupy

 

Edytowane przez _nefarius_.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja tam dałem ci przykłady z tymi broniami bo nie kupumasz że ja nic za to nie dostaje.

Jesteś liderem org przestępczej i nie znasz regulaminu… 🫣

A jeśli chodzi o opiekuna DM to jest ranga wewnętrzna w amici per sempre xd🤣😂🤣

taka wiesz ranga w organizacji xd

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, spiochu napisał:

Ale ja tam dałem ci przykłady z tymi broniami bo nie kupumasz że ja nic za to nie dostaje.

Jesteś liderem org przestępczej i nie znasz regulaminu… 🫣

A jeśli chodzi o opiekuna DM to jest ranga wewnętrzna w amici per sempre xd🤣😂🤣

taka wiesz ranga w organizacji xd

 

Ja nie znam regulaminu? XDDDD typie ty się lepiej nie wypowiadaj jeżeli uważasz, że złamałem regulamin to się mylisz xd

Dodam jeszcze, że ty byłeś liderem organziacji OUTgang i to też przestępczej a nawet nie wiesz co to sojusz oznacza

Edytowane przez _nefarius_.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, spiochu napisał:

Dobra to daj punkt regulaminu który pozwala na sojuszowanie się gdy strzelacie się z policją 

ojoj chyba takiego nie ma 😣

 

Ty jesteś głupi?i nie rozumiesz? Inne organizacje słyszą strzały, że ktoś się strzela i widzą jednego chlopa i 8 SAPD to chyba logiczne, że do SAPD strzelać będą i to nie jest sojusz ale jak widać ty jesteś jakiś nie ten teges jak aż tak ciężko to skumać

I TO NIE JEST ZŁAMANIE REGULAMINU XD + doinformuj się pierw co oznacza sojusz potem coś pisz

Edytowane przez _nefarius_.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skarga została napisana w złym dziale. Owy gracz podczas popełniania zarzucanego mu czynu był na duty frakcji SAPD i skargę trzeba złożyć na funkcjonariusza policji.

https://outrpg.pl/topic/8162-sapd-skargi-na-pracownik%C3%B3w-frakcji/

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...