Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SAPD | Skargi na pracowników frakcji.


Rekomendowane odpowiedzi

eLBCbvw.png

Arrn85g.png

eLBCbvw.png

1. Ogólne postanowienia tematu "Skargi na pracowników frakcji."
§1.1 Zarząd frakcji zastrzega sobie prawo do odrzucenia każdej skargi, w której zasady punktu drugiego nie zostaną w 100% spełnione.
§1.2 Zarząd frakcji zastrzega sobie prawo do odrzucenia skargi bez podania konkretnego powodu, jeśli uzna ją za niesłuszną.
§1.3 Skargi są rozpatrywane tylko i wyłącznie przez Executive Staff, który jest uznawany za "zarząd frakcji".
§1.4 Skargę na zarząd możesz napisać tylko i wyłącznie w dziale "Skargi na Liderów Frakcyjnych", jest ona rozpatrywana przez Komisję Spraw Frakcyjnych.
§1.5 Każda skarga musi zostać rozpatrzona w przeciągu maksymalnie 7 dni od daty jej przesłania przez oskarżającego.
§1.6 Każda wiadomość wysłana na tym kanale przechodzi przez podstawową weryfikację moderatorów tematu, zawartość musi zostać zatwierdzona, by ukazała się tutaj dla wszystkich osób przeglądających wątek.

2. Zasady publikowanej skargi.
§2.1 Dowodem w sprawie nie może być świadek, bądź osoba postronna.
§2.2 Skarga musi zawierać konkretny dowód, dokumentujący przewinienie funkcjonariusza (screen, nagranie).
§2.3 Osobami upoważnionymi do wypowiadania się w skardze są jedynie osoby oskarżające lub oskarżone.
§2.4 Osoba oskarżająca ma obowiązek zachować kulturę w swojej wypowiedzi oraz w stronę osoby oskarżanej.
§2.5 Kategoryczny zakaz jakiejkolwiek edycji czcionki, tj. pogrubianie, zmiana rozmiaru, kolorowanie etc.
§2.6 Skarga musi zawierać kompletnie wypełniony wzór, który znajduje się poniżej.

Nick oskarżającego:
Nick/ki oskarżonych:
Powód złożenia skargi:
Numer punktu regulaminu, który został złamany:
Data i godzina zaistniałej sytuacji:
Dokładny opis zaistniałej sytuacji:
Przybliżona lokalizacja opisanego incydentu:
Czy zapoznałeś się z treścią działu i akceptujesz jego zasady: tak/nie
Dowody w postaci zdjęć/filmów:
 

Edytowane przez noobcio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nick oskarżającego: Relraviediev
Nick/ki oskarżonych: Y0KI
Powód złożenia skargi: Skonfiskowanie mi broni oraz wsadzenie mnie na wyrok 100min za omyłkowe klikniecie 1
Numer punktu regulaminu, który został złamany: §3.1
Data i godzina zaistniałej sytuacji: 25.08 17:56
Dokładny opis zaistniałej sytuacji: To podjeżdżam do niebieskiego auta, pisze do oskarżonego: "cj z pana",  co można uznać za prowokację. Lecz wysiadłem z auta, kliknąłem omyłkowo 1 i nagle pan funkcjonariusz zaczął do mnie pruć z HK i wsadził mnie do więzienia na 100 minut za usiłowanie zabójstwa, gdzie nie miałem nawet statusu RP.
Przybliżona lokalizacja opisanego incydentu: Doherty
Czy zapoznałeś się z treścią działu i akceptujesz jego zasady: tak/nie tak
Dowody w postaci zdjęć/filmów: https://medal.tv/games/gta-sa/clips/ixUNmC3DpJXrbj0aw/d1337r0KJSuj?invite=cr-MSx1Yk8sMjU4OTYxNTYwLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick oskarżającego: Blatpek 
Nick/ki oskarżonych: Blatpek 
Powód złożenia skargi: Pościg podczas mute 
Numer punktu regulaminu, który został złamany:  nie wiem 
Data i godzina zaistniałej sytuacji: 00:00
Dokładny opis zaistniałej sytuacji:  Więc tak jechał sobie po doherty zoczoł mnie łapać gdy  miałem  mute moim zdaniem nie może łapać ludzi gdy ktoś ma mute z tego powoód gdy chciał by coś odegrać  nie ma jak   bo ma mute i to jest nawet logiczne. Powinien funkcjonariusz być ukarny  minusem oraz też pitotał w mieście ale już na to nie mam dowodów. Oraz bym jemu dał degrada bo za szybko awansusje i odawala na pościgach 
Przybliżona lokalizacja opisanego incydentu:  tunel śmierci gdy już mnie złapał 
Czy zapoznałeś się z treścią działu i akceptujesz jego zasady: tak/nie tak 
Dowody w postaci zdjęć/filmów:

mta-screen_2024-08-28_23-31-49.png

Edytowane przez .kapi3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick oskarżającego: Klakson99
Powód złożenia skargi: taran 
Numer punktu regulaminu, który został złamany: §3.8 
Data i godzina zaistniałej sytuacji: 29.08.2024 14:02
Dokładny opis zaistniałej sytuacji: Jechałem spokojnie na doherty i ujrzałem Klaksona z włączonymi dźwiękowymi oraz świetlnymi, obejrzałem się do tyłu aby sprawdzić czy prowadzi za mną pościg czy dojeżdza do trwającego wówczas pościgu. Okazało się, że dojeżdzał do pościgu lecz podczas wyprzedzenia mojej osoby klakson mnie poprostu staranował nie wiadomo z jakiego powodu. Nie otrzymałem żadnych przeprosin ze strony FP.
Przybliżona lokalizacja opisanego incydentu: San Fierro | Doherty
Czy zapoznałeś się z treścią działu i akceptujesz jego zasady: tak/nie: Tak
Dowody w postaci zdjęć/filmów: Gdy go wyprzedziłem to włączył dźwiękowe.  https://imgur.com/kUlBkrv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, .kapi3 napisał:

Nick oskarżającego: Blatpek 
Nick/ki oskarżonych: Blatpek 
Powód złożenia skargi: Pościg podczas mute 
Numer punktu regulaminu, który został złamany:  nie wiem 
Data i godzina zaistniałej sytuacji: 00:00
Dokładny opis zaistniałej sytuacji:  Więc tak jechał sobie po doherty zoczoł mnie łapać gdy  miałem  mute moim zdaniem nie może łapać ludzi gdy ktoś ma mute z tego powoód gdy chciał by coś odegrać  nie ma jak   bo ma mute i to jest nawet logiczne. Powinien funkcjonariusz być ukarny  minusem oraz też pitotał w mieście ale już na to nie mam dowodów. Oraz bym jemu dał degrada bo za szybko awansusje i odawala na pościgach 
Przybliżona lokalizacja opisanego incydentu:  tunel śmierci gdy już mnie złapał 
Czy zapoznałeś się z treścią działu i akceptujesz jego zasady: tak/nie tak 
Dowody w postaci zdjęć/filmów:

mta-screen_2024-08-28_23-31-49.png

Witam, skarga zostaje zaakceptowana a funkcjonariusz ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, remekzwanycj napisał:

Nick oskarżającego: Klakson99
Powód złożenia skargi: taran 
Numer punktu regulaminu, który został złamany: §3.8 
Data i godzina zaistniałej sytuacji: 29.08.2024 14:02
Dokładny opis zaistniałej sytuacji: Jechałem spokojnie na doherty i ujrzałem Klaksona z włączonymi dźwiękowymi oraz świetlnymi, obejrzałem się do tyłu aby sprawdzić czy prowadzi za mną pościg czy dojeżdza do trwającego wówczas pościgu. Okazało się, że dojeżdzał do pościgu lecz podczas wyprzedzenia mojej osoby klakson mnie poprostu staranował nie wiadomo z jakiego powodu. Nie otrzymałem żadnych przeprosin ze strony FP.
Przybliżona lokalizacja opisanego incydentu: San Fierro | Doherty
Czy zapoznałeś się z treścią działu i akceptujesz jego zasady: tak/nie: Tak
Dowody w postaci zdjęć/filmów: Gdy go wyprzedziłem to włączył dźwiękowe.  https://imgur.com/kUlBkrv

Witam, @klakson99 masz 24h na wypowiedź się w skardze.

Edytowane przez jankos1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, remekzwanycj napisał:

Nick oskarżającego: Klakson99
Powód złożenia skargi: taran 
Numer punktu regulaminu, który został złamany: §3.8 
Data i godzina zaistniałej sytuacji: 29.08.2024 14:02
Dokładny opis zaistniałej sytuacji: Jechałem spokojnie na doherty i ujrzałem Klaksona z włączonymi dźwiękowymi oraz świetlnymi, obejrzałem się do tyłu aby sprawdzić czy prowadzi za mną pościg czy dojeżdza do trwającego wówczas pościgu. Okazało się, że dojeżdzał do pościgu lecz podczas wyprzedzenia mojej osoby klakson mnie poprostu staranował nie wiadomo z jakiego powodu. Nie otrzymałem żadnych przeprosin ze strony FP.
Przybliżona lokalizacja opisanego incydentu: San Fierro | Doherty
Czy zapoznałeś się z treścią działu i akceptujesz jego zasady: tak/nie: Tak
Dowody w postaci zdjęć/filmów: Gdy go wyprzedziłem to włączył dźwiękowe.  https://imgur.com/kUlBkrv

Witam tu klakson99 tak jak napisałeś wyżej dojeżdzalem do poscigu i gdy probowalem cie wyminac stracilem panowanie nad pojazdem i niechcacy cie ztaranowalem za co cie przepraszam i jesli chcesz moge ci oddac pieniadze ktore zaplaciles za naprawe pojazdu poniewaz nie wjechalem w ciebie celowo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2024 o 21:00, klakson99 napisał:

Witam tu klakson99 tak jak napisałeś wyżej dojeżdzalem do poscigu i gdy probowalem cie wyminac stracilem panowanie nad pojazdem i niechcacy cie ztaranowalem za co cie przepraszam i jesli chcesz moge ci oddac pieniadze ktore zaplaciles za naprawe pojazdu poniewaz nie wjechalem w ciebie celowo. 

Nie ma potrzeby abyś mi zapłacił, napisałem skargę w celu wyjaśnienia sytuacji, miłego.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...