Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

MUTE pamelka ukarana przez Januszpopo


spasionakotka2010

Rekomendowane odpowiedzi

WYJAŚNIENIE:

  Na wstępie chciałabym zaznaczyć, ze Januszpopo słysząc jak bardzo byłam wyzywana nie zareagował, jedynie przyjął reporta. Siedzieliśmy w czwórkę w samochodzie i jeździliśmy, po sf oraz ls. (pamelka, meezby, raksoooo oraz Januszpopo) meezby z raksoooo wyzywali januszapopo od imigranta i przekręcali jego nickname. Dołączyłam do nich ponieważ myślałam że jest wszystko okej i nikt nie ma z tym problemu. Po paru minutach wjechaliśmy do sf na mechanika w doherty, niestety nie było tam mechanika więc pojechałam na automatycznego. Dałam samochód do naprawy. Wtedy spytałam się janusza dlaczego jest kasti uklęknełam przed nim i powiedziałam. cyt. "przepraszam januszoppo nie bede cię już nazywać kastratem" i odrazu powiedziałam że jest kasti po czym wyrwałam instant mute.

PRZEPROSINY:

Naprawdę przepraszam nie chciałam żeby tak wyszło, myślałam ze jest wszystko g i nikt problemu. Zachowałam się bardzo dziecinnie. For real mogę przeprosić cię na vc, ale nie dlatego żeby dostać unmute tylko naprawdę trochę mi głupio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...