Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BLOKADA DM] Kacperulany prośba o zdjęcie kary, ukarany przez xerio


kacperulanyszef_

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Kacperulany

UID:  20937

Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM) BLOKADA DM

Powód kary: Złamanie regulaminu dm, ( zabranie krótkofalówki dla sapd.)

Nick członka administracji nadającego karę:  xerio

Data nadania kary: wczoraj ok. 23;00

Data zakończenia kary:  pięć dni od dnia wczorajszego czyli ok. 29.07.2024

Wyjaśnienie:  Witam, wczoraj grając sobie kilka godzin na dm był wjazd sapd więc wraz z swoim członkiem organizacji postanowiliśmy zebrać siły i się z nimi strzelać. Zabiłem jednego, zabiłem drugiego i postanowiłem " dla beki" zabrać krótkofalówki, gdyż myślałem że nie można zabierać tylko unikatów ( chłop również miał przy sobie autograf xterta). Myślałem, że wszystko zrobiłem zgodnie z regulaminem jednak tak nie było i zaskoczeniem była blokada na aż 5d za krótkofalówkę która jest warta może z 30k.

Coś od siebie: Jestem ogarnięta osoba i to jest mój drugi ban od X czasu grania na tym serwerze, potrafię chodzić i strzelać się z inną organizacja kilka godzin tylko po to aby dm ożył i były robione strefki. Zapomniałem kompletnie o tym punkcie że nie można zabierać krótkofalówki oczywiście zaraz po banie usunąłem krótkofalówkę z ekwipunku. Liczę na pozytywne rozpatrzenie tej aplecji gdyż jak pisałem jestem ogarnięta osoba która zna praktycznie cały regulamin DM.

ID discord (w przypadku apelacji od bana na discordzie OutMTA):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...