Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[MUTE] Buchacz prośba o zdjęcie kary, ukarany przez R4DIX


buchacz_14

Rekomendowane odpowiedzi

         Nick na serwerze: Buchacz
UID: 15926
Typ kary: Mute
Powód kary: Nadużywanie VC.
Nick członka administracji nadającego karę: @R4DIX
Data nadania kary: 2024.08.02
Data zakończenia kary: 2024.08.09
Wyjaśnienie: nie będe tak robił więcej nie będe naduzywał vc 
Coś od siebie:  przepraszam za naduzywanie vc ogólnie z wszystkim nie chiałem miało być to w formie zartu ale potem to nie zrobiło się w zart i chiałbym dodać ze więcej tak nie będe robił bo wiem jakie som z tego konsęwekcie. więc R4DIX ogólnie za wszystko przepraszam więcej nie zrobie tak i przy frakcij zeby więcej tego nie suchali wiem ze to u nich to jest utrudnianie w pracy sam byłem w SATC. więc wiem jaka to cięszka praca w satniu i czekaniu na zgłoszenie  bardzo przepraszam i pozdrowienia od buchacza                                                                                                                                                                                                                                                                                                                          

Edytowane przez buchacz_14
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • buchacz_14 zmienił(a) tytuł na [MUTE] Buchacz prośba o zdjęcie kary, ukarany przez R4DIX
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...