Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na [Fenix] 


niemiec5781

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Niemiec137

Nick osoby oskarżonej: Fenix

Data i godzina zdarzenia: 04.08.2024 17:33-17:40

Powód skargi: Odmowa wykonania zgłoszenia - Po wypadku zgłosiłem przez telefon (widoczne na nagraniu) plamę oleju na drodze nie dostałem odpowiedzi ani nic w tym rodzaju potem dopiero kolega (Spocony2137) Zapytał czy mógłby usunąć tą plamę i nie dostał odpowiedzi po chwili po moim zgłoszeniu napisał że zgłosiłem to ja (Niemiec137, Co będzie widoczne na ss załączonym poniżej) na co pan Fenix odpowiedział "Nie, ja kończę." Bez żadnego najmniejszego zwyczajnego sory nonszalancko odmawia swojej pracy specjalnie obserwowaliśmy z Spoconym całą akcję i zszedł on ze służby dopiero po 6 minutach czyli wystarczająco czasu aby wykonać tą pracę bez problemowo kilka razy.

Dowód (SS albo nagranie):

 (SS wspomniany wyżej), Pozdrawiamy z kolegą mamy nadzieje że się nie powtórzy taka sytuacja bo niezbyt miłe to było.

image.png.36177c15bbb170d78577d09c29574e39.png

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój kolega zgłosił mi na pv plamę i mu odpisałem że kończe na dziś służbę (jak i całą grę) po czym pojechałem się naprawić i pojechałem na bazę. W tym czasie ty dałeś zgłoszenie i twój kolega napisał do mnie drugi raz. Lekko poirytowany że pomimo poinformowania że kończe wy i tak się dobijacie do mnie napisałem to samo w bardziej stanowczym tonie. 
Pozdrawiam.
 

Edytowane przez fenix04.
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...