Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na KacperUlany


wyeu

Rekomendowane odpowiedzi


 

Twój nick: Reiss

Nick osoby oskarżonej: KacperUlany

Data i godzina zdarzenia: no dziws okolo 22:25 cos takiego

Powód skargi: Założenie blokady na koło, próba zabrania pojazdu gdy jest na mechaniku.... Było to bardzo nie profesjonalne dziekuje.

Dowód (SS albo nagranie): https://medal.tv/games/gta-sa/clips/iwluBjej7stro6b5U/d13375WTcmBy?invite=cr-MSw5NmksMjE4OTkwMDExLA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetne, że pokazałeś na klipie jak nieumiejętnie próbujesz przeszkodzić w mojej pracy w frakcji ERS, postanowiłem założyć ci blokadę na koło na mechaniku oraz skontaktować się z liderem januszpopo, aby dowiedzieć się czy mogę ci zabrać furę za utrudnianie pracy, oraz za złe parkowanie przy SAPD ( przy tej sytuacji był Cichy). Dostałem odmowę od lidera, a skoro nie klipuje całej gry to nie miałem na to żadnych dowodów które potwierdziły by moje słowa które mówiłem do lidera frakcji. Cyt. " Gość non stop próbuje przeszkodzić mi w pracy czy mogę mu to zabrać" mniej więcej takie zdanie padło z mojej strony. Następnym razem pomyśl trochę łejs co robisz, bo to co robicie jako cała organizacja przestępcza to jest koło śmiechu. Już nie będę się wypowiadać na temat co się stało na prywatnym discordzie moim i Grzesia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kacperulanyszef_ napisał:

Świetne, że pokazałeś na klipie jak nieumiejętnie próbujesz przeszkodzić w mojej pracy w frakcji ERS, postanowiłem założyć ci blokadę na koło na mechaniku oraz skontaktować się z liderem januszpopo, aby dowiedzieć się czy mogę ci zabrać furę za utrudnianie pracy, oraz za złe parkowanie przy SAPD ( przy tej sytuacji był Cichy). Dostałem odmowę od lidera, a skoro nie klipuje całej gry to nie miałem na to żadnych dowodów które potwierdziły by moje słowa które mówiłem do lidera frakcji. Cyt. " Gość non stop próbuje przeszkodzić mi w pracy czy mogę mu to zabrać" mniej więcej takie zdanie padło z mojej strony. Następnym razem pomyśl trochę łejs co robisz, bo to co robicie jako cała organizacja przestępcza to jest koło śmiechu. Już nie będę się wypowiadać na temat co się stało na prywatnym discordzie moim i Grzesia. 

Założyłeś blokade na koło bez powodu dlatego ta skarga. Dziekuje dowidzenia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Armix zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...