Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN Walecz prośba o zdjęcie kary, ukarany przez januszpopo


.walecz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Walecz
UID: 9193
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM): BAN
Powód kary: Szkodnik, udostępnianie danych osobowych.
Nick członka administracji nadającego karę: januszpopo
Data nadania kary: 2024.08.22 
Data zakończenia kary: 2027.05.12 (999d)
Wyjaśnienie: Piszę tę apelację w związku z permanentnym banem, który otrzymałem na serwerze. Powodem mojego bana było udostępnienie danych osobowych innego gracza. Chciałbym szczerze przeprosić za swoje zachowanie i wyjaśnić, co mnie do tego skłoniło.

Wiem, że moje działania były niewłaściwe i naruszyły zasady serwera. W pełni zdaję sobie sprawę, że udostępnianie prywatnych informacji nie powinno mieć miejsca, niezależnie od okoliczności. Moje działanie było impulsywne i podjęte w wyniku frustracji oraz chęci odwetu za to, co uważałem za niesprawiedliwe traktowanie ze strony gracza Jakob. Jak wspomniałem, był on zaangażowany w wycieki moich prywatnych danych oraz danych innych graczy, co dodatkowo zaostrzyło sytuację.

Niemniej jednak, zdaję sobie sprawę, że reakcja z mojej strony była zbyt drastyczna i zamiast zgłosić problem administracji, postanowiłem działać na własną rękę. To było złe posunięcie, którego teraz bardzo żałuję.

Chciałbym prosić o drugą szansę i obiecuję, że w przyszłości będę postępował zgodnie z zasadami serwera. W przypadku jakichkolwiek konfliktów czy problemów, natychmiast zwrócę się do administracji zamiast podejmować działania na własną rękę.

Coś od siebie: Jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie i proszę o rozważenie mojej apelacji. Zależy mi na możliwości powrotu na serwer i naprawieniu błędów, które popełniłem.

Z poważaniem, Walecz

 

Dowody które udalo mi sie zebrać na ten czas: https://www.mediafire.com/file/c4y4a0kupa8t4re/Jakob.rar/file

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...