Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Pochwała na Supportera Marcin1211


blatpek09

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  Blatpek
Nick osoby pochwalonej:  Marcin1211
Powód napisania pochwały: Chęć pomocy graczom, radzenie sobie z wytepaniem pojazdu spod mapy, mimo braku posiadania noclipa.
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 01:06 do 01:12
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 23.08.2024 
Opis sytuacji: Gdy chciałem wyjechać w patrol swoim przypisanym radiowozem, nie było go na swoim miejscu. Napisałem reporta w tej sprawie, którego przyjął Marcin1211. Okazało się, że był on pod mapą. Marcin przez kilka minut starał się wytepać pojazd na odpowiednie miejsce, co zajęło mu 6 minut. Mimo braku noclipa, świetnie sobie poradził i mimo wszystko wykonał swoje zadanie. Był jedyną osobą z administracji na serwerze. Po udanych wytepaniu pojazdu, spytałem się Marcina jak to zrobił, mimo iż informował mnie wcześniej, że może być ciężko bez noclipa. Odpowiedział "no udało się poprostu".

image.thumb.png.d65197fe58fcaebeb14bd452180f7bd4.png
image.thumb.png.8a5301d2339adc5987259f6b8b0968a8.pngDowody: image.thumb.png.2495a4b0fc5f8d94a2f35405e489c3eb.png
Coś od siebie: Uważam, że takie działanie Supportera napewno jest korzystne i zasługuje on na jakąś nagrodę, dlatego liczę na pozytywne rozpatrzenie pochwały.

  • Lubię to 1
  • Dziękuje 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...