Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] sebastian8608 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez TytuZx


mancio_cj

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam Administrację serwera OutMTA,

Zwracam się z prośbą o ponowne rozpatrzenie decyzji o nałożeniu na mnie bana na okres 3 lat, który został nałożony przez administratora TytuZx. Mój nick w grze to sebastian8608

Opis sytuacji:

Chciałbym szczerze przeprosić za swoje niewłaściwe zachowanie, które doprowadziło do nałożenia na mnie bana. Wiem, że wyzywanie administracji w raportach było całkowicie nieodpowiednie i niezgodne z zasadami obowiązującymi na serwerze. Moje działania były wynikiem chwilowej frustracji nieprzemyślanej reakcji na daną sytuację jednak zdaję sobie sprawę, że nie jest to żadnym usprawiedliwieniem.

Moje stanowisko:

Pragnę podkreślić, że mój zamiar nie był w żadnym wypadku obrażenie członków administracji ani zakłócenie porządku na serwerze. Moje zachowanie było nierozważne i nieprzemyślane, za co bardzo przepraszam. Teraz zdaję sobie sprawę, jak nieodpowiedzialnie się zachowałem i jak negatywnie mogło to wpłynąć na społeczność serwera.

Moje zobowiązania:

Obiecuję, że jeśli zostanie mi dana druga szansa, nigdy więcej nie pozwolę sobie na takie zachowanie. Zrobię wszystko, aby unikać sytuacji, które mogą prowadzić do konfliktów, i postaram się w pełni przestrzegać regulaminu serwera. Jestem gotów naprawić swoje błędy i pracować nad swoim podejściem, aby stać się lepszym członkiem społeczności OutMTA.

Prośba o unbana:

Zwracam się zatem z uprzejmą prośbą o zdjęcie nałożonego bana lub jego skrócenie. Zależy mi na powrocie na serwer i udowodnieniu, że potrafię grać w sposób fair play oraz z szacunkiem dla innych graczy i administracji.

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie mojej apelacji i rozważenie mojej prośby.

Z poważaniem,
sebastian8608

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...