Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] sebastian8608 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez TytuZx


mancio_cj

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:
sebastian8608

UID:
21773

Typ kary:
BAN

Powód kary:
Wyzywanie administracji w reportach

Nick członka administracji nadającego karę:TytuZx

Data nadania kary:nie mam informacji
Data zakończenie kary:nie mam informacji


Wyjaśnienie:

Chciałbym szczerze przeprosić za moje niewłaściwe zachowanie, które doprowadziło do nałożenia na mnie bana. W pełni zdaję sobie sprawę, że wyzywanie administracji w reportach jest niedopuszczalne i sprzeczne z zasadami obowiązującymi na serwerze. Moje działania były wynikiem  chwilowej frustracji, stresu, nieprzemyślanej reakcji na daną sytuację], ale zdaję sobie sprawę, że to nie jest usprawiedliwienie.

Jest mi bardzo przykro, że moje zachowanie mogło urazić członków administracji oraz negatywnie wpłynąć na atmosferę panującą na serwerze. Teraz, po przemyśleniu całej sytuacji, widzę, jak bardzo nieodpowiedzialnie się zachowałem i żałuję swoich słów.

Coś od siebie:

Pragnę wyrazić głębokie ubolewanie nad tym, co się stało. Chciałbym podkreślić, że moim celem nigdy nie było obrażenie administracji ani zakłócenie porządku na serwerze. Byłem nierozważny i zbyt impulsywny, za co serdecznie przepraszam.

Obiecuję, że jeśli zostanie mi dana druga szansa, dołożę wszelkich starań, aby unikać podobnych sytuacji w przyszłości. Będę przestrzegać zasad serwera i zachowywać się z szacunkiem wobec innych graczy oraz administracji. Zależy mi na powrocie do społeczności OutMTA, ponieważ cenię sobie grę na tym serwerze i chciałbym pokazać, że potrafię być odpowiedzialnym i pozytywnym członkiem tej społeczności.

Zwracam się zatem z uprzejmą prośbą o zdjęcie nałożonego bana lub jego skrócenie. Jestem gotów zaakceptować ewentualne warunki lub karę dodatkową, którą administracja uzna za stosowną. Jeszcze raz przepraszam za swoje zachowanie i proszę o danie mi szansy na poprawę.

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie mojej apelacji i rozważenie mojej prośby.

Z poważaniem,
sebastian8608

Edytowane przez xmanciox
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...