Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN Walecz prośba o zdjęcie kary, ukarany przez januszpopo


.walecz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Walecz
UID: 9193
Typ kary: BAN
Powód kary: Szkodnik, udostępnianie danych osobowych
Nick członka administracji nadającego karę: januszpopo
Data nadania kary: 2024.08.22
Data zakończenia kary: 2027.05.12 (999d)

Wyjaśnienie:

Chciałbym ponownie zwrócić się do administracji z prośbą o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy. W pełni zdaję sobie sprawę z powagi sytuacji i tego, że moje wcześniejsze działanie – udostępnienie danych osobowych innego gracza – było nieodpowiedzialne oraz naruszyło zasady serwera. Bardzo żałuję tego incydentu.

Chciałbym również zaznaczyć, że zawsze byłem szczery i otwarty wobec administracji oraz graczy. Jeśli dochodziło do jakichkolwiek problemów z mojej strony, to zawsze były one szybko rozwiązywane. Przyznaję, że w tej sytuacji postąpiłem niewłaściwie, podejmując impulsywne działania pod wpływem emocji. Teraz jednak, z perspektywy czasu, wiem, że powinienem był od razu zgłosić sprawę administracji, zamiast brać sprawy w swoje ręce.

Rozumiem, że powaga sytuacji wymaga stanowczych działań, ale proszę o danie mi drugiej szansy. Obiecuję, że w przyszłości w przypadku jakichkolwiek problemów, będę natychmiast zgłaszał je do administracji i unikał działań na własną rękę. Chcę także zobowiązać się do większej aktywności na serwerze w sposób, który przyczyni się do jego rozwoju i zacieśniania pozytywnych relacji z innymi graczami.

Coś od siebie:

Jeszcze raz szczerze przepraszam za swoje zachowanie. Zależy mi na powrocie na serwer, by móc naprawić błędy, które popełniłem. Liczę na zrozumienie i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojej apelacji.

  • Lubię to 5
  • Dziękuje 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...