Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na supporta Grzesiuddr


_.mkz._

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: MikazzoRDM
Nick osoby oskarżonej: Grzesiuddr
Powód napisania skargi: Celowy taran podczas poscigu+ grozby karalne 
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> okolo 15;25 druga sytuacja 01:09
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 27.08.2024r
Opis sytuacji: Uciekam przed sapd i grzesiuddr specjalnie wjezdza mi na droge. A druga sytuacja to ze grzesiu na discordzie grozi ze kogos zabijeimage.png.e5df044673d2b5e4af2c327244622a8a.png
Dowody: https://medal.tv/games/gta-sa/clips/iyGZkFnkqlcmbVijk/d1337NDhKMs8?invite=cr-MSxTcmQsMjM1MDU0NTcwLA
Coś od siebie:  Pozdrawiam

Edytowane przez _.mkz._
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sprawy pita byl on spodowany lagiem na ktory niestety nie mam wplywu ( a co do wiadomosci byla ona kierowna do mojego dobrego znajomego  ktorym trzymam sie x czasu i nie ma nawet stycznosci z serwerem mta plus nie bylo to nawet na serwerze powiazanym z mta  wiec troche szukanie problemu na sile) tyle z mojej strony nie pozdrawiam 

Edytowane przez grzesiuszef_
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, _.mkz._ napisał:

hmm i od razu po picie od razu wrociles na swoj pas i nawet nie przeprosiles

a jak mialem to zrobic skoro ja poprzez laga nawet nie widzialem tego pita mi scielo gierke i nagel sie odciela jezeli owa akcja jak widze na clipie miala miejsce to coz wybacz lecz nie mam wplywu na moj internet

 

 

Edytowane przez grzesiuszef_
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.08.2024 o 15:53, grzesiuszef_ napisał:

co do sprawy pita byl on spodowany lagiem na ktory niestety nie mam wplywu ( a co do wiadomosci byla ona kierowna do mojego dobrego znajomego  ktorym trzymam sie x czasu i nie ma nawet stycznosci z serwerem mta plus nie bylo to nawet na serwerze powiazanym z mta  wiec troche szukanie problemu na sile) tyle z mojej strony nie pozdrawiam 

Wątpię, żeby w tej sytuacji winą był "lag". Na załączonym filmiku widzimy jak zajeżdżasz @_.mkz._drogę i po chwili wracasz na swój pas. To było celowe. 

A co do załączonego ss'a z groźbą, zostało mi to wyjaśnione na kanale głosowym. 


@grzesiuszef_otrzymujesz ostrzeżenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...