Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] bonarek123 prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Armix


kangurek.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: bonarek123
UID: 17224
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE/BLOKADA DM): Ban
Powód kary: Przyjmowanie majątku
Nick członka administracji nadającego karę: Armix
Data nadania kary: 27.08.2024
Data zakończenia kary: 23.05.2027
Wyjaśnienie: xRobaczek331 pozyczyl wędke od alladynciupa zeby łowić ryby i po złowionych rybach xRobaczek331 dał mi tą wędke zebym dał oddał ją alladynciupa bo mam z nim blizszy kontakt. Czekałem aż alladynciupa będzie aktywny żebym oddał mu wędke ale okazało sie że pojechał za granice do pracy i nie miał czasu dołączyć do mta. Zadzwoniłem do alladynciupa na discordzie z pytaniem kiedy dołączy na mta żebym oddał mu wędke ale powiedział żebym mu nie oddawał wędki i żebym ją sprzedał jak jej nie potrzebuje bo on już tu grać nie będzie. Zapomniałem zgłosić tego na forum i teraz mam bana. 

  1. Coś od siebie: jest dwóch świadków co słyszeli to jak powiedział że moge wędke sobie zatrzymać, jeśli trzeba ich tutaj żeby potwierdzili tą sytuacje to moge ich tu oznaczyć. (Alladynciupa moze napisac tez tutaj że oddał mi wędke)
Edytowane przez kangurek.
alladynciupa moze potwierdzic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam @kangurek., jeżeli coś pożyczyłeś, to nie możesz sobie tego przygarnąć żeby móc sprzedać itd. a tym bardziej gdy wędka jest warta ponad 1kk, nawet gdy właściciel wędki wyraża na to zgodę, jest to po prostu rozdawanie majątku. Jedyną możliwością dostania unbana jest zwrot wędki do Guardianów (Sylwek albo Maarianek) w przeciągu najbliższych 48 godzin od zdjęcia bana. Czy zgadzasz się na taką opcje?

Edytowane przez Armix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...