Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

XmancioX prośba o zdjęcie kary, ukarany przez czolgus


mancio_cj

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: XmancioX
UID: 21773
Typ kary: BAN
Powód kary: Wyjście z serwera podczas działań frakcyjnych
Nick członka administracji nadającego karę:czolgus
Data nadania kary: nie mam informacji
Data zakończenia kary: 3dni

Wyjaśnienie:
Chciałbym wyjaśnić, że moje wyjście z serwera podczas działań frakcyjnych nie było zamierzone. Niestety, z przyczyn technicznych  problemy z internetem, zostałem zmuszony do nagłego opuszczenia gry. W momencie, gdy do tego doszło, nie miałem możliwości powrotu na serwer i kontynuowania gry.

Coś od siebie:
Chciałbym serdecznie przeprosić za zaistniałą sytuację i wszelkie niedogodności, jakie mogła ona spowodować. Mam świadomość, że moje zachowanie mogło wpłynąć na przebieg rozgrywki oraz innych graczy. Zapewniam, że nie było to celowe działanie i dołożę wszelkich starań, aby podobna sytuacja nie miała miejsca w przyszłości. Bardzo proszę o ponowne rozpatrzenie mojej sprawy oraz skrócenie lub anulowanie kary. Zależy mi na kontynuowaniu gry i przestrzeganiu zasad panujących na serwerze.

Edytowane przez xmanciox
zły nick admina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mancio_cj zmienił(a) tytuł na XmancioX prośba o zdjęcie kary, ukarany przez czolgus
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...