Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[Ban] MaNdZiAK prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Web


mandziak12

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: _MaNdZiAK_
UID: 18523
Typ kary: BAN
Powód kary: Proponowanie nielegalnych oprogramowań.
Nick członka administracji nadającego karę: nie wiem pisze Web
Data nadania kary: 28.08.2024
Data zakończenia kary: 23.05.2027
Wyjaśnienie: wiec tak chciał bym przeprosic za ta sytuacje było te celowe na pv to co napisałem do gracza shixyz gadałem z nim na dc i mowie tak dawaj cos odwale i napisałem na temat czitow czy chce jakies za free bo nie jestem taki głupi zeby sprzedawac czity i pisac to do graczy na pv na  out bo wiem ze macie logi wiem ze taki zarty nie sa na miejscu plus ze tez to ze pisałem ze didosuje serwer ale nie napisałem o out nic bo nie potrzeba mi czitować w mta i wywalac komus serwery jak ktos poświęcił tyle czasu na rozbudowe serwera chciał bym bardzo przeprosić za ta sytacje lubie sobie pozartować ale tutaj no przesadziłem i to mocno a gratulacje dla adminiostracji ze w logach zopbaczyła to czy  cos była to moja pierwsza taka sytuacja na serwerze i zaluje tego strasznie i ostatnia bo wiecej tak nie zrobie jest to moj pierwszy perm i takie zachowanie wiec mysle ze dostane 2 szanse prosiłbym bardzo
Coś od siebie:przepraszam administracje cała i wiecej sie takie cos juz nie powtorzy moge wyjasnic to komus na vc czy na ticket nawet od poczatku i szczerze jak było 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...