Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] XmancioX prośba o zdjęcie kary, ukarany przez .czolgus


mancio_cj

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: XmancioX

UID: 21773

Typ kary: BAN

Powód kary: Wyjście z serwera podczas działań frakcyjnych

Nick członka administracji nadającego karę:.czolgus

Data nadania kary: nie ma informacji

Data zakończenia kary: 3dni

Wyjaśnienie:

Droga Administracjo,

Chciałbym serdecznie przeprosić za sytuację, która miała miejsce i doprowadziła do nadania mi kary w postaci 3-dniowego bana. Chciałbym przedstawić mój punkt widzenia na wydarzenia, które doprowadziły do tej decyzji. W pełni rozumiem, że wyjście z serwera podczas działań frakcyjnych jest uważane za złamanie zasad, jednakże chciałbym zaznaczyć, że moje zachowanie nie było zamierzone ani celowe.

Podczas działań frakcyjnych, w których uczestniczyłem, doszło do niespodziewanych problemów z moim połączeniem internetowym, co spowodowało, że zostałem nagle rozłączony z serwerem. Wiem, że powinienem był natychmiast poinformować członków mojej frakcji oraz administrację o tym incydencie, ale w tamtym momencie byłem zbyt zdezorientowany i zaniepokojony, aby zareagować odpowiednio. Zdaję sobie sprawę, że takie sytuacje mogą wprowadzać chaos i utrudniać przebieg gry, dlatego w pełni akceptuję odpowiedzialność za swoje czyny.

Coś od siebie:

Chciałbym również dodać, że bardzo cenię sobie możliwość gry na Waszym serwerze oraz uczestniczenia w działaniach frakcyjnych. Jest to dla mnie źródło relaksu i dobrej zabawy, której nie chciałbym stracić. Dlatego też zobowiązuję się do większej ostrożności w przyszłości i do natychmiastowego informowania odpowiednich osób o jakichkolwiek problemach technicznych, które mogą wpłynąć na moją obecność w grze. Moim celem nie jest zakłócanie rozgrywki ani powodowanie problemów – wręcz przeciwnie, zawsze starałem się być fair

Proszę o rozważenie mojej apelacji i ewentualne skrócenie lub zniesienie nałożonej kary. Obiecuję, że podobna sytuacja już się nie powtórzy, a ja dołożę wszelkich starań, aby być odpowiedzialnym członkiem społeczności serwera.

Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie mojej apelacji.

Z poważaniem,
XmancioX

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...