Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[ban] na forum] Puszeq prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Armix


buntownik13

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Puszeq
UID: 18553
Typ kary: BAN na forum
Powód kary: Obraza serwera
Nick członka administracji nadającego karę: Armix
Data nadania kary: nie mam informacji
Data zakończenia kary: 999d

Wyjaśnienie:
Piszę tę apelację w nadziei na uzyskanie zrozumienia oraz drugiej szansy. Zdaję sobie sprawę, że moje zachowanie było nieakceptowalne i niezgodne z zasadami obowiązującymi na serwerze. Słowa, które wypowiedziałem, były wynikiem impulsu i nie odzwierciedlają mojego prawdziwego stosunku do społeczności oraz administracji serwera. Był to jednorazowy incydent, który nie powinien się wydarzyć, i za który szczerze przepraszam.

Coś od siebie:
Chciałbym wyrazić głęboką skruchę za swoje zachowanie. Zrozumiałem, że moje działania miały negatywny wpływ na atmosferę panującą na serwerze i mogły urazić innych użytkowników. Moim celem nigdy nie było obrażanie nikogo ani stwarzanie negatywnej atmosfery. Obiecuję, że dołożę wszelkich starań, aby podobna sytuacja nigdy się nie powtórzyła. Bardzo zależy mi na powrocie do społeczności, którą bardzo cenię. Zobowiązuję się do przestrzegania zasad i uczestnictwa w życiu forum w sposób pozytywny i konstruktywny. Proszę o danie mi szansy na naprawienie błędu i ponowne przyłączenie się do społeczności.
mój kolega chciał żebym wysłał bo on nie może

Edytowane przez xmancioxv2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • buntownik13 zmienił(a) tytuł na [ban] na forum] Puszeq prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Armix
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...