Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN Walecz prośba o zdjęcie kary, ukarany przez januszpopo


.walecz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Walecz
UID: 9193
Typ kary: BAN
Powód kary: Szkodnik, leakowanie danych gracza.
Nick członka administracji nadającego karę: januszpopo
Data nadania kary: 2024.08.22
Data zakończenia kary: 2027.05.12 (999d)
Wyjaśnienie: Napisałem na ogłoszeniach "Sprzedam bulleta 5.5 TFT z PJ, prosze dzwonić pod ten numer:" w tym ogłoszeniu podałem numer gracza jakob.
Coś od siebie: Jest to moja trzecia apelacja którą pisze w sprawie tej blokady. Wydaje mi sie że nie ma potrzeby wałkować tego co pisałem wcześniej, wiadomo że żałuje tego co zrobiłem. Ja nie szukam problemów sam z siebię, jak mówiłem w poprzednich apelacjach, jakob wysyłał filmiki z moim przyrodzeniem, jak i moją twarz. Aktualnie, leży mi to co on na mnie wysyła, co nie zmienia faktu że przepraszam go za zleakowanie jego danych. Mowiłem wam o moich problemach z agresją co od naszej ostatniej rozmowy starałem się poprawić, i wydaje mi się że poprawiłem. Nie mówie że to usprawiedliwia mnie z mojego zachowania i powinnienem ponieść tą kare. Mimo tego apeluje o skrócenie kary, jeszcze raz przepraszam jakuba.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...