Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BAN Walecz prośba o zdjęcie kary, ukarany przez januszpopo


.walecz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Walecz
UID: 9193
Typ kary: BAN 
Powód kary: Szkodnik, leakowanie danych
Nick członka administracji nadającego karę: januszpopo
Data nadania kary: 22.08.2024
Data zakończenia kary: Perm
Wyjaśnienie: Szkodnika: Stworzyłem cheaty na server znane jako "Bot na rybaka" i zamiast real cheatu wysyłałem stealery. Liczne muty na server'że jak zabrane prawa jazdy, leakowanie danych głownie gracza jakob co chce podpiąć pod wyjasnienie leakowania danych. Wiele razy działałem na szkode server'a. 
Coś od siebie: Wiadomo że żałuje tego co zrobiłem. Chciałem jednak podkreślić że zaprzestałem dalsze działania z użyciem memory hackingu w strone servera, od naszej rozmowy. Starałem się kontrolować emocje lecz zawsze z nimi przegrywałem gdy czułem nie sprawiedliwość. Nic mnie z tego nie usprawiedliwia wiem, dobrze też wiem że dawanie mi kolejnej szansy z waszej perspektywy jest bardzo ryzykowne. Na ten moment moge powiedzieć że zająłem się bardziej prywatnymi sprawami i średnio mam czas teraz szaleć w gierkach. Nie ukrywam że jestem toksyczną osobą i nigdy nie probowałem tego ukrywać. Nie lubie gadać o swoim życiu prywatnym, ale w nim też nie jestem swięty.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...