Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Supreme prośba o zdjęcie kary, ukarany przez DXTj


Supreme

Rekomendowane odpowiedzi

===========================================================================================================================================================
 

Nick na serwerze:  Supreme
UID:  1399 chyba
Serial:   614D4CB229CA5B74E1619A5FB116DCA1
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) - PB
Powód kary:  Rybak niby bot
Nick członka administracji nadającego karę:  DXTJ
Data nadania kary:  20.07-2022
Data zakończenia kary: PB
Wyjaśnienie: jest 1:55 ja ide spać bo od 22 łowiłem kuzyn łowił do 4:39 ja poszłem siąśc na kompa on poszedł spać gadałem z kremikiem oraz miałem zamiar z querikiem ale querik spal pisałem z własną siostrą o tej godzinie o godzinie 6:30 cos takiego łowiłem gadałem z kremikiem byłem skupiony w ekran niż w co innego nie 8:00 dalej łowiłem o 9:00 coś takiego kuzyn postanowił że sie wymieni bo mu sie nudzi i miał dla mnie przysługę ja mu powiedziałem ze jak nie chce az tak to nie musi a on że chcę bo mu sie telefon ładuje ja powiedziałem okej poszlem sie połozyć napisalem kremikowi że kończę gadać poszłem spać obudzil mnie kuzyn karol o 10:54 ze nie może wejsc na serwer i coś sie stało ze go teleportowala itp i że on chciał łowic ale sie nie dało przez co ja wyskoczyłem szybciej niz z procy powiedzialem pisali ci cos a on ze nie wie jak sie używa pisania w mta pisałem apelacje ale zły wzór no i się widzimy
Coś od siebie:  Bardzo chcę abym dostał unbana żeby mi nie zerowali konto bo nie po to spędziłem te kilka godzin mam nadzieje  że docenisz to wszystko te screeny z którymi pisalem w nocy sam widziałeś 

SCREENY :  tu jest rozmowa z bratemimage.png.f574c862b93d6decd961034d62f2cce5.png



A tu ogólne image.thumb.png.31ef366fd000cb5550e5028b54721ee6.png

Edytowane przez Supreme
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Supreme zmienił(a) tytuł na [BAN] Supreme prośba o zdjęcie kary, ukarany przez DXTj

Jak wytłumaczysz niemalże natychmiastowy czas reakcji?

To nie był raz, był on przez kilka godzin.

Od: 00:13 do 01:24 następnie była przerwa do 04:56 i od tej godziny reakcje natychmiastowe trwały aż do 10:29.

Jak to wytłumaczysz? I kto cię niby teleportował?

Dodatkowo mimo komunikatu i zablokowania przez 5 minut całego GUI łowienia ryb dalej były kliknięcia przez które i tak zbanował antybot (nie ja)

  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam o 8:20 koło tego przyszłem do Supreme i powiedział ze zaraz idzie spać i musialem budzić naszego kuzyna bo mieli sie wymienić  bo robili nocke na zmianę wszystko znajdę kuzyna na orliku to sie spytam oco chodzi i ci napisze na wiadomości prywatnej.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym nie miał bota ponieważ wsadziłem w serwer trochę pieniędzy również sie staram o rolę @Support i wam pomagam administracji i  jestem dużo aktywny oraz pozytywny  w stronę waszą po co bym miał mieć bota powiedz ty mi jak mam nawet na discordzie OutRPG ogłaszałem na moich discordach po 400 osob waszą reklame z pingiem po 2 razy nawet dzisiaj to robiłem to po co bym miał niby mieć bota. 

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Supreme napisał:

wiem ze była przerwa  od 1 do 4 pisałem wtedy do kremika czy gramy w mta i potem od 4 do 9 gadalem i łowiłem po czym przejął stery mój kuzyn  dalej dokładnie nie wiem co się działo bym musiał kuzyna zaś spytać jak przyjdzie z dworu

Tutaj się coś nie zgadza, twierdzisz że od 9 łowił a do godziny 10:26 dalej była taka sama reakcja jak z np. 4 w nocy.

Dodatkowo komunikat do kliknięcia powinien się pojawić o 6:40.

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem dokładniej tego pytania oco chodzi  ja poszłem spać  o 9:26  tu masz wiadomosci z wczoraj dokładnie ze on juz łowił a od  1-4 nie wiem co sie działo bo mnie nie było bo spalem i myslalem ze on łowi tak jak mówię ja o 4:10-20 zaczełem łowic nie pamietam aż do 9:20 i sie wymieniłem image.thumb.png.c7b72aa8bbceaa6b1ef356b1281e8dc8.png

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png.854cb8c1bd5e0086ba73952a27640386.png

 

image.png.15eb8e02231997525e7f4c94cf1e4ce5.png

 

Jeszcze tylko 42ms i twój "kuzyn" będzie miał rekord świata. Powiem Ci, że ten twój kuzyn to chempion XDD
Dodatkowo, wątpie żeby osoba która przez całą noc siedzi przy komputerze miała taki refleks. Ja zrobiłem test na reakcje i mi wyszło 280ms - dodam tylko że na takim teście siedzisz i sie skupiasz na kwadracie a na rybach tylko se patrzysz na luzie więc to jest poprostu nie możliwe 162ms zrobić.

Edytowane przez MaG_jasiu
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xtert zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...