Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


kubamaster1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: kubamaster1
UID: 8045
Wiek RP:  34L
Wykształcenie:   Średnie 
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane):  Mężczyzna w podeszłym wieku, który jest wyjątkowo ambitny, kreatywny i pomysłowy. Jego myśli są pełne życia i energii, jego słowa są pełne pasji i entuzjazmu. Jest zdeterminowany do osiągnięcia swoich celów i zawsze gotowy do nauki nowych rzeczy. Większość ludzi odczuwa szacunek w jego obecności, ponieważ jest wyjątkowo wygadany, a jego opinie są bardzo silne. 
Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane):  Na poprzedniej wyspie około 2L temu  miałem przyjemność w prowadzeniu Organizacji przestępczej (mafii)  zanim doszedłem na miano szefa był szef lecz nas opuścił i żeby nie rozpadła się rodzina , wziąłem sprawy w swoje ręce i poprowadziłem chłopaków na szczyt i mieliśmy potęgę , różne inne org czyhały na moją osobistość lecz byliśmy tak bogaci w pojazdy , że posiadałem własny helikopter , którym się ukrywałem w razie potrzeby , oczywiście nie pomijając faktu że chłopaki bronili mnie jak matka swoich dzieci , starałem się im jak najlepiej zastąpić poprzedniego szefa , żeby czuli do mnie szacunek ale również ciepło rodzinne .  
Jaka jest twoja definicja RP:  duża pomysłowość  i kreatywność podczas odgrywania jeżeli druga osoba wykazuje również potencjał do akcji RP    
Nick RP (imie i nazwisko postaci):  Enzo Chesterfield

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...