Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Mariusz123 ukarany przez Wedelek


Mariusz123

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Mariusz123
UID:  57
Serial:  
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary:  Obraza
Nick członka administracji nadającego karę:  @Wedelek
Data nadania kary:  Dzisiaj
Data zakończenia kary:  1 msc
Wyjaśnienie: Po nieudanym poscigu wymsknelo mi się troche.
Coś od siebie:  Bardzo przepraszam za tą obraze troche sie zdenerwowalem i powiedziałem co nie trzeba obiecuje że więcej się to nie powtórzy jestem nadpobudliwy jeszcze raz przepraszam no święta idą i te sprawy według mnie za takie jedno słowo miesiac bana to chyba za długo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako iż nie ma już wedelka w administracji to ta kara była nadana poprzez nadużycie rangi ale dogadałem się z nim na dsc że po zawieszeniu mi zdejmie i już nie pisałem skargi, podczas poscigu SAPD zabiło mnie poprzez "drive by" i podczas BW powiedziałem jedno czy dwa obrazliwe słowa i gdy wstałem po BW Wedelek podszedl do mnie i napisał coś w stylu "cos ty powiedzial?" a od razu potem pożegnaj się" i zalogował się na duty adm i dał mi bana a kara powinna być w stosunku do SAPD a nie do adm i powinienem mieć mute ale co się bede tlumaczyl prosze ssy:

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...