Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

SKARGA VASTE NIE SPRAWIEDLIWY


kukutkildestroyer69

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  ChudySzczurek
Nick osoby oskarżonej:  Vaste
Powód napisania skargi:  Osoba daje mi tylko muta jak wyzywa pierwszy chlop od kidosow i dostaje warny a ja muta odrazu a inny wogole nic 
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 10:55-11:05
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 17.12.2022
Opis sytuacji: Chlop napisał że dużo kidosów gra na serwerze i to bylo kierowane delikatnie do mnie bo gadal to przy mnie nawet w gierce ale odszedl i napisal to potem na twt co mu ja odpisalem i 3 inne osoby z tego grona poczym on jechal dalej ja jechalem i napisalem 1 zdanie jak i on ale ja dostalem muta odrazu a chlop 2x warny Vaste to widzial i ja tylko na mucie jestem totalnie a chlop pisal np szczylu zajebany kidosie zamknij pizde kurwo i ja za jedno zdanie nawet muta nie dostalem a inny to wogole brak muta i ostrzezenia 
Dowody: 
Coś od siebie: Jak widzicie na ss z kary to chlop dostal 2x ostrzezenie ja odrazu muta 5h sprawiedliwosc jak chuj tutaj jest a inny to wogole nic nie dostali daje wam przykladowe SS

I vaste widzial ten chat co ja pisze i ten chlop a ja za jedno zdanie co nawet prawie obrazy tam nie bylo muta dostalem, xd a chlop 2 ostrzezenia za swoje pierdolone wiec nawet jak bym ss zadnego nie mial bo chatu w consoli rolnac wiecej nie moglem juz to i tak ten Moderator to widzial co bylo pisane i ja nawet ostrzezenia nie dostalem jak kolega 2x z gory dziekuje + Bary mi napisal na PW jezeli mam dowody wyslij do vaste na PW na dsc XDDDDDDDDDDD jak to widzial xd + Odpowiadanie chlopowi co zacza to dla vaste dalsza prowokazja wiec ja bede mial tylko muta ? xd

 

 

4.png

3.png

2.png

1.png

Edytowane przez KuKuTKi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hay!
Ledwo wszedłem na serwer i zauwazyłem wiadomości jak wyzywałes się z graczami na twt.
Po pewnym czasie wyskoczyła owa wiadomość od ciebie
image.png
Otrzymałeś kare Wyciszenia na 5 godzin, to mało jak na takie słownictwo bo powinienes dostac o wiele więcej

Co do graczy którzy również wyzywali, Po wyzwiskach od ciebie zszedłem chwile z duty i nie widziałem tego co oni piszą, gdyż mnie chwile nie było przy kapie.
Wchodząc spowrotem zauwazylem twoje wiadomości na discordzie, więc ci odpowiedziałem, również nie będąc na duty moderatora. Wysłałes mi Screeny z wyzywaniem wtedy kiedy nie było mnie na komputerze, byłem tzw AFK, gdyż miałem do załatwienia pewne sprawy więc niestety po twoim mucie, nie miałem jak nadać kary innym użytkownikom.

Po Wysłanym od ciebie screenie Administracja wyższa pewnie zajmie się tym albo ja w wolnym czasie i ukaram graczy, którzy byli z tym związani
dalsze dyskusje zostawiam i skarge @DXT

Pozdrawiam Cieplutko 😄

Ps. Za takie coś własnie ci nie odpisałem na discordzie

image.png.766d934c4bbb8c156f300e22ba898d7b.png
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...