Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

BlackTeea


kukutkildestroyer69

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  ChudySzczurek
Nick osoby oskarżonej: BlackTeea
Powód napisania skargi: Mute 2 DNI 
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 18:15-18-20
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 17.12.2022
Opis sytuacji:  Chlop obrazal mi kolege tez ja mu tez odpowiedzialem na to i zaczelismy sie klocic moge muta przygarnac za tego chlopa na pare H ale nie na 2 dni za obraze administracji a potem sie zemna kloci xd bo szuka atencji bo dostaje na dziure odnas na DM i lote z ORG dostal 
Dowody:  Ludzie Ciasteqq i Skill69 i pare osob co tam stalo 
Coś od siebie:  Spytalem sie na reporcie za co mam bana i kogo z adm obrazalem w tamtym momencie napisal mi ze nie admina tylko administracje poczym zmienil na to ze ja go zwyzywalem xd a nie administracje + dodam ze go tam wogole nie bylo albo byl gdzies zamna tylko ja z nim nie prowadzilem konwersacji w dodatku i napisal mi ze ciastek cos powiedzial o blackteaa jak sie z chlopem klocilismy i tak dalej a wyzywania chlopa w naszym kierunku nie slyszal tylko nas to jest juz hit 

image.png

image (1).png

Edytowane przez KuKuTKi
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć! 

Przyszedlem na raporta do tracza o nicku "Turbo" po czym gracz o nicku ciastekk powiedział "o BlackTeea". Nastepnie ty powiedział "BlackTeea kurwo ćpunie jebany" to co przytoczyłem pamietam napewno. Co ma do opisu sytuacji to ze zostalem wyrzucony z waszej organizacji? Obraziłeś mnie czyli administracje serwera. Jeszcze chcial bym nadmienić ze to bez różnicy czy nawyzywales mnie czy gracza. I tak bys dostal mute na 2 dni z powodu historia twoich kar. 

Edytowane przez BlackTeea_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...