Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderatora Stasiuu


D4rkNight

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  XVenom
Nick osoby oskarżonej:  stasiuu
Powód napisania skargi:  Ciągłe prowokacje zaczepki jak i problemy 
Godzina zdarzenia:  22:25-22:30 coś takiego
Dokładna data zdarzenia:  19.12.2022r.
Opis sytuacji:  Ogólnie to sobie jechałem na przecho poczym uwidziałem dachujący radiowóz SAPD więc postanowilem podjechać poczym stasiuu  zaczal wyskakiwac z problemami do mnie ze mam 3 sekundy aby odjechac i od tego sie zaczelo poczym napisalem mu ze nie odjade bo moge sobie stac i jezdzic gdzie chce i jak chce zaczal konserwacje na wiadomosci prywatnej  i zaczal mnie tam prowokowac .
Dowody:   [70] stasiuu → [15] XVenom: Nie becz || Filmik moge wysłac na wiadomości prywatnej 😄
Coś od siebie:  @DXT Prosze o zajecie sie sprawa 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to skargi na frakcje piszę się jako administratora?. Jeździsz za nami, docinasz jakimiś głupimi tekstami w naszą stronę i masz jeszcze czelność na mnie pisać skargi.  Dowodem na twoje prowokacje jest kilka osób, z którymi jeździłem w tym czasie na frakcji.

Edytowane przez stasiuu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Anonimowy. napisał:

Nick z serwera:  XVenom
Nick osoby oskarżonej:  stasiuu
Powód napisania skargi:  Ciągłe prowokacje zaczepki jak i problemy 
Godzina zdarzenia:  22:25-22:30 coś takiego
Dokładna data zdarzenia:  19.12.2022r.
Opis sytuacji:  Ogólnie to sobie jechałem na przecho poczym uwidziałem dachujący radiowóz SAPD więc postanowilem podjechać poczym stasiuu  zaczal wyskakiwac z problemami do mnie ze mam 3 sekundy aby odjechac i od tego sie zaczelo poczym napisalem mu ze nie odjade bo moge sobie stac i jezdzic gdzie chce i jak chce zaczal konserwacje na wiadomosci prywatnej  i zaczal mnie tam prowokowac .
Dowody:   [70] stasiuu → [15] XVenom: Nie becz || Filmik moge wysłac na wiadomości prywatnej 😄
Coś od siebie:  @DXT Prosze o zajecie sie sprawa 😄

Mordo, ale wiesz że on był na duty SAPD a nie administracji? Więc raczej skargę na funkcjonariusza powinieneś napisać w kategorii SAPD a nie w skargi na administrację 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Anonimowy. napisał:

a pisze skarge jako czlonka administracji poniewaz to nie jest pierwszy raz gdzie sie zachowujesz w taki sposob  na duty administracji tak samo sie zachowujesz

Ostatnim razem jak Cię widziałem dostałeś muta i prawko na kilka dni ode mnie i ty mi będziesz mówił o moim zachowaniu, które jest bardzo spokojne jak na twoją osobę 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Anonimowy. napisał:

Po 1 to kolega/gracz to nie dowód 

Po 2 poproszę o dowody gdzie jezdza niby "CIAGLE" za wami 

a po 3  poprosze dowod tez o to ze "docinam wam glupimi tekstami"

A co ty gościu myślisz, że ja mam czas Cię nagrywać? To ty jeździsz za nami, gadasz jakieś głupoty i później szukasz problemu. Poza tym pomyliłeś działy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...