Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na moderatora mlodycygan


restrictbomba

Rekomendowane odpowiedzi


 

Nick z serwera: MiniJoel
Nick osoby oskarżonej: mlodycygan
Powód napisania skargi: brak kompetencji na randze administratora, brak checi do pomocy 
Godzina zdarzenia: Teraz /23:35
Dokładna data zdarzenia: 23.12.2022
Opis sytuacji: Gdy jechałem mostem w stronę LV mocno uderzyłem w bramki. Wpadłem w bramkę i wyskoczyło mi na ekranie NT. Po wpisaniu /report poinformowalem o zaistnialej sytuacji, ze nie moge nic zrobic i czy moze mnie wytepac z tych bramek. Administrator jedynie co mi powiedzial, to to ze nie moze mnie wytepac ze zbugowanej tekstury i mam robic reconnect. Ja odpisalem czy moze mi przynajmniej wytepac fure do przecho, a on mnie olal i caly czas drazyl to samo. Pisze skarge, poniewaz kazdy inny administrator bez problemu pomagal mi w tej sytuacji, poniewaz nie bylo to pierwszy raz. 
Dowody: ss

 

image.thumb.png.38eb12eac94bc1d0ac1c0d39815689b4.png

image.thumb.png.8d97a13421bc9b052ab25bf1ed4b152e.png

 


Coś od siebie:  nie milo z jego strony i ten... Przepraszam za moje slowa na SS, lecz zdenerwowala mnie jego postawa i brak checi do pomocy jako taka ranga 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja wyglądała kompletnie inaczej. Wręcz próbowałeś mi nakazać wytepanie Ci auta do przecho, albo Ciebie do pojazdu, po tym jak zrobisz reconnecta. Poza tym rozmowa była dłuższa, a wysłałeś tylko końcówkę. Gdy napisałem, że nie tepamy, odrazu mnie zwyzywałeś. Jeśli wymagasz szacunku, to sam go okazuj. Wesołych Świąt! 

Edytowane przez mlodycygan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, mlodycygan napisał:

Sytuacja wyglądała kompletnie inaczej. Wręcz próbowałeś mi nakazać wytepanie Ci auta do przecho, albo Ciebie do pojazdu, po tym jak zrobisz reconnecta. Poza tym rozmowa była dłuższa, a wysłałeś tylko końcówkę. Gdy napisałem, że nie tepamy, odrazu mnie zwyzywałeś. Jeśli wymagasz szacunku, to sam go okazuj. Wesołych Świąt! 

Pierwszą podstawową rzeczą jest jakże twoje "wymuszanie" z mojej strony. Twoim OBOWIĄZKIEM jako administrator jest pomaganie graczom w potrzebie, problemach itp., a z twojej strony takowa pomoc była nijaka. Informowałem Cię x razy, że jestem zbugowany w bramkach i mam na ekranie NT, gdzie jedynie co odpowiedziałeś to "zrób rc". Gdybym nie jechał wcześniej w pojeździe nie byłoby problemu, reconnect i szybki powrót do gry, lecz w tym przypadku motor, który został porzucony nie z mojej winy trafi najpewniej na parking policyjny. Nie powiedziałem ani razu, byś mnie tepnął do pojazdu, ponieważ mówiłem tylko, żebyś mnie wytepał z tych bramek. Reszta rozmowy jest widoczna jak najbardziej w logach, lecz postanowiłem, że wkleję tu najważniejsze ss, ponieważ tamte logi to zwykłe wiadomości. Nieważne czy są złe czy dobre, napisałem wyżej, że poniosło mnie po twoim zachowaniu w stosunku do mnie i nie jest mi za złe, że tak napisałem. Jeszcze raz powtarzam TWOIM OBOWIĄZKIEM jest udzielenie pomocy graczowi, a tutaj żadnej pomocy nie otrzymałem i zozstałem zlany. Nie wymagam od Ciebie szacunku, tylko pomocy w grze komputerowej MTA SAN ANDREAS. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Restrict napisał:

Pierwszą podstawową rzeczą jest jakże twoje "wymuszanie" z mojej strony. Twoim OBOWIĄZKIEM jako administrator jest pomaganie graczom w potrzebie, problemach itp., a z twojej strony takowa pomoc była nijaka. Informowałem Cię x razy, że jestem zbugowany w bramkach i mam na ekranie NT, gdzie jedynie co odpowiedziałeś to "zrób rc". Gdybym nie jechał wcześniej w pojeździe nie byłoby problemu, reconnect i szybki powrót do gry, lecz w tym przypadku motor, który został porzucony nie z mojej winy trafi najpewniej na parking policyjny. Nie powiedziałem ani razu, byś mnie tepnął do pojazdu, ponieważ mówiłem tylko, żebyś mnie wytepał z tych bramek. Reszta rozmowy jest widoczna jak najbardziej w logach, lecz postanowiłem, że wkleję tu najważniejsze ss, ponieważ tamte logi to zwykłe wiadomości. Nieważne czy są złe czy dobre, napisałem wyżej, że poniosło mnie po twoim zachowaniu w stosunku do mnie i nie jest mi za złe, że tak napisałem. Jeszcze raz powtarzam TWOIM OBOWIĄZKIEM jest udzielenie pomocy graczowi, a tutaj żadnej pomocy nie otrzymałem i zozstałem zlany. Nie wymagam od Ciebie szacunku, tylko pomocy w grze komputerowej MTA SAN ANDREAS. Pozdrawiam 

Posiadasz konto Diamond, po szybkim reconnect'cie mógłbyś pojawić się w ostatniej pozycji. Informowałem Cię niejednokrotnie, że nie możemy tepać pojazdów/graczy. Zamiast to zrozumieć i zrobić reconnecta po czym pojawić się w ostatniej pozycji, wolałeś się kłócić i na koniec mnie obrazić i zakazać brania Twoich reportów. 
I nie pokazuj mnie ze złej strony jak tu: image.png.1d7ad68fe5c504eb8b2031a6b6a99a90.png Odpowiadałem kiedy tylko mogłem, a ta odpowiedź nie była "jedyną".

 

Edytowane przez mlodycygan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, mlodycygan napisał:

Posiadasz konto Diamond, po szybkim reconnect'cie mógłbyś pojawić się w ostatniej pozycji. Informowałem Cię niejednokrotnie, że nie możemy tepać pojazdów/graczy. Zamiast to zrozumieć i zrobić reconnecta po czym pojawić się w ostatniej pozycji, wolałeś się kłócić i na koniec mnie obrazić i zakazać brania Twoich reportów. 
I nie pokazuj mnie ze złej strony jak tu: image.png.1d7ad68fe5c504eb8b2031a6b6a99a90.png Odpowiadałem kiedy tylko mogłem, a ta odpowiedź nie była "jedyną".

 

Czego nie rozumiesz człowieku, że kilkukrotnie spotkałem się z takową sytuacją, gdzie po napisaniu reporta zostałem przeteleportowany obok, bym został odbugowany i pojazd, którym jechałem został przeteleportowany na przecho. Zwykły reconnect nie naprawiłby tego błędu, ponieważ w tamtym miejscu pojazd jest BEZKOLIZYJNY, przez co nie mam możliwości wejść z tamtąd do tego pojazdu. Powiedziałem Tobie, byś nie odbierał moich reportów, ponieważ twoja "pomoc" była mi zbędna. Nie pokazuje Ciebie również z żadnej ze stron, po prostu piszę jak to wyglądało. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...