Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] Jarus prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kopacka//xnancio


fularr

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze:  Jarus
UID:  9039
Serial: bedzie potrzebny to dam
Typ kary:  BAN
Powód kary:  podejrzane transakcje
Nick członka administracji nadającego karę:  @xNancio @_Kopacka

Data nadania kary:  Dzisiaj
Data zakończenia kary:  999d
Wyjaśnienie: Jeśli chodzi o cadrone, to zakupiłem ją na giełdzie spytalem gracza ile za nia chce i wystawil ja na gieldzie i ja kupilem wiec w czym problem 
Coś od siebie:  pozdro

Edytowane przez jarus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • fularr zmienił(a) tytuł na [BAN] Jarus prośba o zdjęcie kary, ukarany przez Kopacka//xnancio

mordo co z tego ze mam 2 godziny na serwisie bez roznicy moglbym miec 200 i to kupic i dostac tego bana wiec xd 

gosc wbil na serwis wogole na nim nie grajac spytalem go czy mnie podwiezie i wyciagnal ten woz wiec podpytalem czy sprzeda wystawil go na gieldzie za tyle wiec go kupilem, wiem ze jest wiecej wart ale to nie moja wina ze gosc nie zna cen, a to ze cadrona ma niskie bardzo id to nie moja sprawa nie ma nigdzie takich rzeczy w regulaminie ze nie mozna tak robic XD sam jestem pewien ze jakby wbil jakis cejot z autem na low id to kazdy by mu oferowal po 15k za niego az by wkoncu sprzedal i co bana dacie bo gosciu nie zna ceny ? XDDD to jest smiech na sali na 4life czy innyhc serwerach nie ma takiego czegos jak tu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Domino76 napisał:

To jest logiczne chyba ze id 16 nie jest warte 12k czy tam ile tylko ma swoją wartość a wgl wbiles na serwa napisałeś odrazu jak się ciebie zapytałem za ile selasz 9.5kk więc podejrzane ze kupiłeś i odrazu selasz 

No bo jakis coles mi zaoferowal za to 9.5kk a ty koles wogole po co sie tu wypowiadasz jak nie jestes w to zwiazany XDDD i tak apropo moj woz moge na niego nawet nasrac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, xNancio napisał:

Jest to transakcja podejrzana, skonsultuję tą sytuację z zarządem i wtedy podejmiemy decyzję. 

Ja uwazam, ze nie powinniscie takich rzeczy brac wogole pod uwage, na serwerze Paradise czy innych robiłem dokładnie to samo jak sie udało trafić na kogoś kto nie grał dawno i wbił i miał coś na ID.

Nie róbcie tu smietniska, serwer sie fajnie prezentuje zaciekawił mnie nie niszczcie gry ludzia przez to bo kupili wuz za 15k bo gosc nie wie ile jest takie cos warte kumasz.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, xNancio napisał:

Nie robimy śmietniska, tylko dbamy o brak handlu poza serwerowego i oddawania majątku. Do wszystkiego trzeba dotrzeć samemu.

Nie był to handel, ani zaden przekaz majatku gosc poprostu nie wiedzial ile to warte, ja równiez poniewaz zaczynalem swoja rozgrywke na serwisie. Takie sytuacje sie zdarzają jeszcze nie jeden gracz kupi coś tutaj na ID po bardzo niskiej cenie ponieważ niektórzy gracze wchodząc tutaj po długim okresie czasu myślą ze to jest dalej warte tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...