Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Supporta BlackTeea_


CDI.E

Rekomendowane odpowiedzi


 

Nick z serwera: Pankower
Nick osoby oskarżonej: BlackTeea (wraz z _Kopacka tylko discord kopacka )
Powód napisania skargi: Brak Kompetencji Do rangi , Złe Powody Bana , Brak Umiejetności Pisania jako Admnistrator serwera powinien się reprezentowac, Brak Rozumu Jako Administrator powinien takim rozumem się wykazywać (nie obraza wyjasnione wszystko zostanie na dole) / Brak Wiedzy na temat Regulaminu Administracji.
Godzina zdarzenia: 12:00 26.12.2022
Dokładna data zdarzenia: 26.12.2022
Opis sytuacji: Witam Na samym początku chciał bym przedstawić pierwszy powód jest to Brak Kompetencji do rangi sam Support nie przyczynia się do rozwijania serwera lecz do jego eliminowania zamiast dojść do pełnej wiedzy o danej sytuacji postanawia zbanowac osobę która została wysłana przez inną osobe aby pisac to co ona chce po czym nakłada bana mi pan @xeriona prosbę @BlackTeea_ z powodem Handel Majątkiem Mam 1 Pytanie do was Gdzie ja handlowalem majątkiem czy Handel majątkiem to znaczy wysłać inną osobe aby pojechala i pisala to co mówi troche zastanowienia , kolejnym powodem jest Zle Powody Bana Mój Ban : Handel Majątkiem co miałem sprzedać 300k Po prostu wysłałą mnie osoba a ze to kolega z innego serwera co gralem to pisalem to co mówił , Brak Umiejętnosci Pisania jako administrator zle reprezentowanie administracji na oczach graczy Jasne Dowod są na Discordzie kanale gdzie administrator powinien wykazać się pełną Kulturą oraz Poprawną Polszczyzną , Przejdzmy do kolejnego oskarżenia jest to Brak Rozumu jako administrator powinien mieć troche rozumu i go wykazać jako można sobie w logach zobaczyć godzina 11:56 administrator podczas tego badania czy sprzedaje majątek pisał do mnie 2 razy na PM ? Zadajmy sobie pytanie Martwy Administrator to nie Administrator który nie potrafi załatwić sprawy , Również Kolejnym Powodem napisania tej skargi jest Brak Wiedzy na temat Regulaminu administracji w tym momencie 1 osoba nie będę tutaj pisał kto Wysłała mi regulamin po przeczytaniu wnioskuje że Support @BlackTeea_ oraz Administrator @_Kopackabrak kompetencji do tego regulaminu wraz z niestosownym nadawaniem kary Przez @_Kopacka z powodu CBK wobec gracza z wszystkich logów które mam porobione zdjęcia jest 1 słowo czy to ty ze go kazdy wyzywał od "2head" czy ja go obraziłem zadałem pytanie czy to on którego każdy wyzywał od 2head czyli jeśli powiem masz 1iq to znaczy ze CBK wobec ciebie, Co do @BlackTeea_Brak wiedzy na temat regulaminu z najważniejszego powodu Brak Sensownego wytłumaczenia na nadanie mojego bana. również chciał bym jeśli wszystko się wyjaśni zostały wyciągnięte konsekwencje z Guardian @xerioZ powodu nadawania bana bez dowodu od administracji (przykład dochodzi osoba która chce zle dla serwera ktos nic nie robi ale mówi zebys nadał bana za nic to nadajesz ? ktoś chce abyś skoczył z mostu skaczesz dowiedz się coś pierw o tej sprawie potem nadawaj jeszcze jak dostajesz takie informacje to powinno być zaglębienie się w tą sprawe jako wyższa ranga administracyjna a nie wywalone i jeszcze piszesz wyjaśniaj to z @BlackTeea_. Z tego co przeczytałem 4 razy teraz regulamin nie ma Zakazu Pisania na czacie = BAN , z mojej strony to wszystkie błędy  które przyczyniły się do złej opini serwera, Jeszcze chciał bym dodać z tego co wiem Support nie ma dostępu do banowania to dlaczego bez zagłębiania się w sprawe dajez z buta bana jako wyższa ranga mi się wydaje jak jest na wszystkich serwera powinieneś się zagłębić w sprawe a nie mieć tzw:Wywalone jajca niech sobie robi co chce , moim również zdaniem Guardian xerio nie zasługuje na tą range z powodu braku interesowania się nawet Administracjią z punktu widzenia Gracza Ukaranego z którego nadał bana bez podstawy i zagłębienia się w sytułację .

Znaczenie słowa 2head {Osoba z niskim IQ,NIE MĄDRA )= jezeli jest to CBK to jestem Święty Maciej.

Dowody:Discord/Logi/Logi Discorda/Ban List

Coś Od Siebie:Jeśli Wszystko się wyjaśni Proszę o Ukaranie wszystkich osób zawartych w skardze.Zastanówcie się chcecie aby serwer nie upadł a Jak działa Administracja? Odpowiedzcie sobie sami. 

Administratorzy Zostali Powiadomieni o Skardze Poprzez Discorda.

Edytowane przez Pandzia2115
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz Po Rozmowie z Supportem @BlackTeea_ twierdzi naglle ze nie ma takiego zakazu i mówi mi ze mam wydac kolege a jak nie to zostaje na permie również nie mam obowiązku wydawać kolegi całą rozmowe mam nagranę jak nie potrafi się wytłumaczyć oraz twierdzi ze jak nie wydam go to ub nie dostane ,

 

PS:Mordo nie jestem tak że rozwallam się na osoby już widac kto jako 1 by się rozwalił na wszystkich ❤️ co do nagrania to Wlaściciel na PV ❤️ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...