Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja od BANA ukarany przez xerio{na prosbe BlackTteea_)


CDI.E

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Pankower
UID: Nie pamiętam
Serial: C546D03269814D4084060270EA887224
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE)BAN
Powód kary: (Handel Majątkiem ) gdzie pisałem tylko na czacie 😛
Nick członka administracji nadającego karę: @xeriona prosbe @BlackTeea_
Data nadania kary: 26.12.2022
Data zakończenia kary: 26.12.32
Wyjaśnienie: Wyjasnienie każdy dobrze zna Również zawarte w skardze jeśli kara zostanie zdjęta do godziny 15.00 Możemy zapomnieć o całej skardze a dobrze wiemy że duzo przewinień przez ciebie się nazbierało i mam na to dowody Niby handel majątkiem a byłem tylko dla kolegi pisac to co on mówil polecam przeczytac regulamin administracji i nie wciskac mi kitów jesli się nie dogadamy to niestety będę jeszczze musiał coś do tej skargi dodać bo kolejne problemy dochodzą ❤️ 
Coś od siebie: Mam nadzieje ze jednak się dogadamy 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!

Próbowałeś pomóc koledze sprzedac majatek. Wiec moim zdaniem problem powinieneś miec tylko i wyłącznie do kolegi ktory ten majatek sprzedawal. Mogles zawsze sie nie zgodzic na taka ponoc bo dobrze wiedziales z czym moze sie to wiązać. Twok kolega cie wzial jako ze tak powiem przynętę abys pisal za niego. Jak bys tego nie zrobił nie bylo by tej sytuacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Powiedz co ja mogłem sprzedać 300k? sprawdz sobie nawet moje konto i nie wyglądało to nawet tak nawet nie miałem przy sobie jej bo chciaem sprawdzić bo ja dobrze wiedzialem ze jest jakis admin w tym aucie bo nie dalo się wsiąśc XD gram od 2 d na serwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...