Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Filip2215


tomsees

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera:  TomseeS
Nick osoby oskarżonej: Filip2215 (Nie ma chyba konta na forum)
Powód napisania skargi: Działanie na szkodę organizacji (Zniszczenie pojazdów org po czym wyjście z niej bez powiadomienia)
Godzina zdarzenia: ok. 18-19.
Dokładna data zdarzenia: 26.12.2022
Opis sytuacji: Witam, w dniu 26.12.2022 do organizacji Most Wanted którą tworzę ze znajomym dołączył gracz Filip2215. W pewnym momencie rozwalił on dwa pojazdy po czym wyszedł bez powiadomienia i nie zapłacił za szkody. Ze screenów można wywnioskować, że jest to kwota 2500 PLN. Prosiłbym o zwrot kwoty do mnie (TomseeS) Lub do lidera (Qurcze). Dodam tylko, że gracz dołączając do organizacji akceptował regulamin jej gdzie jest napisane, że każdy pojazd musi być naprawiony i zatankowany do 80% po odstawieniu na bazę. Jak widać gracz filip2215 zniszczył pojazdy + nie zatankował cometa i wyszedł z organizacji. Dodam tylko, że w jednym pojeździe ostatnim kierowcą jest inny gracz, ponieważ wszedł sprawdzić stan benzyny.
Dowody: https://imgur.com/a/LkckwNL (Wszystkie screeny tutaj są ze szkód i kwoty napraw i benzyny)
Coś od siebie: Mam nadzieję, że sprawa się szybko rozwiąże i oddam nam za szkody. Oczywiście wszystkie te pieniądze przeznaczymy na organizację. Pozdrawiam i miłego wieczoru bądź dnia 🙂Dodam również, że gracz po napisaniu do niego stwierdził, że nie ma takiej ilości gotówki i mam pisać skargę...78] Filip2215 → [61] TomseeS: a ile to siana
[61] TomseeS → [78] Filip2215: 2,5k
[61] TomseeS → [78] Filip2215: comet za paliwo i naprawę 2k i 500 za naprawę longa
[78] Filip2215 → [61] TomseeS: nie mam tyle siana
[78] Filip2215 → [61] TomseeS: pisz skarge
[61] TomseeS → [78] Filip2215: ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...