Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na LegendaryManV8


marianek1

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: stasiekaco
Nick osoby oskarżonej: @LegendaryManV8
Powód napisania skargi: oszukiwanie/kłamanie i nakłanianie do pisania prawdy.
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> 26.12.2022 - godzina 23 +/- 
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> - 26.12.2022
Opis sytuacji: To zacznijmy od początku, zostałem sprowokowany na chacie głosowym przez gracza, po tym jak mnie obrażał. Postanowiłem zawrócić i go staranować , po czym straciłem prawo jazdy i od razu po utracie prawa jazdy napisałem do oskarżonej osoby [ [2022-12-26 22:57:00] [Output] : [85] stasiekaco → [53] LegendaryManV8: Fajnie, ze typ wyzywa i masz w to wywalone XD], po czym dostałem wiadomość zwrotną [2022-12-26 22:57:26] [Output] : [53] LegendaryManV8 → [85] stasiekaco: nie słysze voice na specu], więc skąd @LegendaryManV8wie, że nikt się do mnie nie odzywał i mnie nie obrażał?  Skoro, na specu nie słyszy głosowego chatu? To skąd ten tekst "Niestety nikt się do ciebie nie odezwał"

Niżej załączę dowód w postaci linku oraz ss'a.
Dowody:  

https://imgur.com/a/zoF99Ie
Coś od siebie:  Proszę  oskarżonego o wyjaśnienie mi dlaczego twierdzi, że "Niestety nikt się do ciebie nie odezwał" ,skoro nie łyszy na specu chatu głosowego. Chyba coś tu nie gra.. 

  • Dziękuje 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...