Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

[BAN] od Kopacka


11LUT3K11

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: lucio
UID: 5363
Serial: 
3EC33FE176EFB9BBCA5A894DF9A6B534
Typ kary: (ZPJ/BAN/MUTE) BAN
Powód kary: niestosowanie sie do regulaminu DM
Nick członka administracji nadającego karę: Kopacka
Data nadania kary: 28.12.2022
Data zakończenia kary: 11.01.2023
Wyjaśnienie: Dostałem bana za złamanie regulaminu lecz nie wiem jak to do końca działa bo sytułacja wygladała tak że napastnik do którego dostałem ostrzał pod czas ich akcji rp to postanowiłem również odpowiedzieć tym samym i zacząłem również oddawać strzały w jego stronę i go zabiłem myślę gdy by strzały nie zostały oddane w moją strone to takiej sytułacj by nie miało zajścia
Coś od siebie: Jeżeli to była i tak moja wina to czy mógł bym prości o zdjęcie kary ponieważ to mój pierwszy ban od czasu jak gram na outrpg gdzie wcześniej również nie dostawałem mutów ani prawek. CHCIAŁ BYM PRZEROSIĆ ZA MOJE ZACHOWANIE I PROSIĆ O ROZPATRZENIE MOJEJ APELACJI MAM NADZIEJE ŻE BEDZIE ONO POZYTYWNE [[DZIEKUJE]]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór tak dokładnie złamałeś regulamin dm"a a mianowicie zrobiłeś BW po BW czyli zabiłeś gracza po czym został on podniesiony 
przez inna osobę po czym została ona znów zabita.
Każdy gracz po wstaniu z BW ma 1 minutę  cooldown. 


Bardzo proszę abyś zapoznał się z regulaminem DMA. 
Jeśli to zrobisz poinformuj mnie o tym.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyznaje sie do zrobienia bw po bw

tak rozumiem ale to było zupełnie przez przypadek bo on wstał w momencie gdy sie strzelałem z jego kolegą który go podniósł

to nie było celowe zabójstwo jak wiemy strzały nie są celne w 100% bo gdyż oddajemy strzały z m4 to one nie lecą linią prosta tylko full auto robi okrąg który nie jest do opanowania

 

Edytowane przez 11LUT3K11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...