Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Apelacja o nick RP


quiji9

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: QuijiTheFox
UID: 6081
Wiek RP: 25
Wykształcenie: Wykształcenie Wysokie. Ukończenie liceum na biolchem. Ukończone studia licencjackie.
Opisz swoją postać (Minimum 2 zdania rozbudowane): Kacper, to bardzo impulsywny człowiek, pierwsze działa, a później myśli. Wbiegł by do pożaru, aby kogoś uratować. Kacper praktycznie cały czas podejmuje ryzyko, przez co bardzo dużo osiągnął i ma wysokie cele. Kacper jest bardzo przyjazny póki go ktoś nie rozzłości.
Background postaci (Minimum 4 zdania rozbudowane): Nasz bohater ma smutne backstory, ponieważ gdy był mały jego ojciec był alkoholikiem, ale bardzo go kochał. Nie miał własnego pokoju i mieszkał w łącznie trzech pokojach z całą rodziną czyli jego mamą, tatą i bratem. Pierwsze jego ojciec popełnił samobójstwo na jego oczach skacząc do studni. Jego matka zginęła w wypadku samochodowym, a brat rozciął sobie całą klatkę piersiową. Każdą z tym śmierci widział na własne oczy Kacper. Nikogo nie był w stanie uratować, to jest powód, dlaczego Kacper chce zostać ratownikiem medycznym. Wszystko przez traumę gdzie nie był wstanie udzielić nikomu pierwszej pomocy. Kacper nie ma zamiaru popełnić tego błędu ponownie. W szkole miał słabe oceny. Dopiero w liceum zaczął się starać nad swoją nauką przez co skończył studia i ma zamiar spełnić swoje marzenia.
Jaka jest twoja definicja RP: RP to skrót od Role Playing, a dla mnie to po prostu oznacza odgrywanie wyznaczonej roli nie zawsze narzuconej.
Nick RP (imie i nazwisko postaci):  Kacper Lisowski
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...