Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Smerfik69


Jacula

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Jacula
Nick osoby oskarżonej: Smerfik69
Powód napisania skargi: Kradzież
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona> około godziny 1:30
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022> 30.12.2022
Opis sytuacji: Gracz poprosił mnie o pomoc w transporcie swoich pojazdów, zgodziłem się. Gdy zobaczyłem że jesteśmy w LS i jedzie w stronę czerwonej strefy to zeskoczyłem z auta bo byłem przyklejony. Smerfik69 postanowił po tym mnie przejechać, umarłem na jego masce i umarłem, po czym szybko wjechał w strefę i zabrał mi przedmioty.
Dowody: pisałem wtedy z graczem spiochu + ss konsoli
Coś od siebie: Mam nadzieję że ss z konsoli i prowadzona między czasie rozmowa z graczem spiochu będzię dobrym dowodem. Gracz od razu po kradzieży wędki, wystawiał ją na sprzedaż. Proszę o pomoc, z góry dziękuję

złodziej.png

złodziej 2.png

złodziej 3.png

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mani17 napisał:

Gdzie są dowody? Rozumiem sytuacje, ale gdzie są dowody? Pisanie z innym graczem to nie dowód, również jak i sprzedaż wędki +8 którą podobno ci ukradziono to nie dowód. 

Siedziałeś z Smerfik69 w aucie i w tym uczestniczyłeś to powinieneś wiedzieć no nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...