Skocz do zawartości
Aby w pełni korzystać z forum musisz zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj. Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz ticketa na naszym discordzie.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Skarga na Kopacka


Domino76

Rekomendowane odpowiedzi

Nick z serwera: Domino76
Nick osoby oskarżonej: Kopacka
Powód napisania skargi: Oszustwo
Godzina zdarzenia: <najlepiej dokładna, jeśli nie to przybliżona>koło 18 godziny 
Dokładna data zdarzenia: <np. 01.01.2022>
Opis sytuacji: Bawiliśmy się z znajomymi wysadzając auta No i chcieliśmy wysadzić furę na mechaniku kolega podłożył petarde ja zablokowałem swoim autem wjazd gościowi po czym go odblokowałem i dałem wyjechać mu i nikogo ale to nikogo nie uderzyła petarda to jest 1 a 2 to jest to że jak dostałem prawko to przy znajomych powiedziałem a jebac go nie ten serwer a te na vanishu siedział na aucie i to słyszał i dal bana na 14 Dni za to a nie powinien ponieważ myślę jak się coś mówi to powinien być mute a nie ban + rozumiem ban za wyzywanie ostro serwera ale nie za powiedzenie jebac ten serwer w nerwach, dostałem bana na 14 dni za to że powiedzial w nerwach jebac ich i ten serwer to ja nie widzę sensu bo jak wiadomo w nerwch można mówić wszystko ale żeby być takich typem człowieka chamskim i żeby podsłuchiwać i specjalnie dawac bana na 14 to dla mnie jest cyrk jeszcze kłamie że wysadziłem chłopa na mechaniku jak tak nie zrobiłem. Jeszcze wracają jak się go pytałem za co mam bana to że za niby wysadzenie typa + obraża serwera.
Dowody: mogę wysłać za jakiś czas nagranie 
Coś od siebie: Mam nadzieję że Kopacka zostanie ukarany 

Edytowane przez Domino76
  • Lubię to 1
  • Dziękuje 1
  • Co? 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam
Jeśli masz problemy z wykazywaniem nerwów to skonsultuj się z jakimś 
lekarzem bądz ośrodkiem. 

Siedziałem na inv jezdziłem z wami jakoś 10 min i widziałem dokładnie co robicie i jak się zachowujecie.
Sam jak wyżej napisałeś obraziłeś serwer czy to było w nerwach czy nie to mnie już nie interesuje 
trzeba wiedzieć kiedy powiedzieć stop.

W dodatku twoje zachowanie na discordzie wobec mnie świadczy tylko o twoim wychowaniu
ostatnio już wyzywałeś mnie na grze gdzie zostałeś ukarany mutem.

Pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie masz prawa spectowac mnie i interesować się co robię i co mówię i teraz nie odwracaj kota ogonem bo kłamałeś że wysadziłem ludzi paterami a teraz nagle mówisz coś o moim zachowaniu na dc więc ja ciebie nie rozumiem chyba masz jakąś 2 biegunowość bo mnie nie interesuje temat na dc tylko temat z petardami a i nie musisz mi się w moje prywatne życie wpierdalać i rozkazywać żebym chodził do lekarza bo każdy żyje tak jak chce i nie będzie mu mówił jakiś noname z internetu żeby poszedl do lekarza bo jestem nerwowy xD Ja nadal czekam aż cir wyjebia za to że kłamiesz źr wysadzam ludzi petardami + za to że dałeś bana za niby wyzywanie serwera a dla mnie wyzywanie to nie tylko powiedzenie tylko 1 słowa tylko cala wiązankę ale jak jesteś nie oduczony to nie moja wina.

Jeszcze mi dałeś bana a innych wyrzucasz a robią to samo więc widać jakaś jesteś zawzietą ****** że masz bol dupy o mój majtek to nie musisz mi tak utrudnić gry bo to świńskie z twojej strony 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prawo cię specować co robisz dostałem od kilku raczy reporty na ciebie że odwalasz.
Sam wyżej się przyznałeś do tego że wyzywałeś serwer.

Co do discroda to jest inna sprawa nie umiesz przyznać się do błędu i zachowujesz się toxycznie.
Wyzywasz mnie jak i na grze tak i na discord więc nie masz za grosza kultury.

 

Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo robisz faworyzacja innym gracza a mnie specjalnie chcesz upierdolic widać to gołym okiem a to że napisałem na serwer że go jebac to było w nerwach bo jakbym to mówił na serio to bym tam nie grał tyle godzin i prawie od początku serwera więc mi tu nie pierodol bo gram dłużej tam od ciebie i jak sobie czasami powiem coś przy kimś na serwie to nie zawsze to musi być brane pod uwagę jakoś mówię przy innej administracji i nie spinają dupy ajk ty tylko przypomnę jak byłeś w administracji to sam wyżywałeś  serwer przy mnie ale to już się nie liczy tak ? Bo co admin i musi pokazać się? Więc zastanów się co ty odwalasz a nie mi będziesz mnie upierdalał bo utrudniasz rozgrywkę 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Kara w postaci bana została nadana prawidłowo.
2. Administrator miał prawo Cię specować w tamtej sytuacji bo było na Ciebie kilka reportów.
3. Tłumaczenie się "Byłem pod wpływem nerwów" nie jest żadnym tłumaczeniem, powinieneś je opanować.


 Co do słów pod skargą od strony Administratora "jak nie umiesz opanować nerów to do lekarza się zgłoś" otrzymuje on za to ostrzeżenie słowne.




 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • xerio77 zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...